Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Скачати інша робота безкоштовно: Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.

Загрузка...

Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин. / сторінка 8

Назва:
Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
54,20 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Перелік патентів приводиться в роботі [3]. Метод полягав в високотемпературному гідролізі парів тетрахлорсилану в повітряно-водневому полумені. Крім стадій підготовки сировини, процес включав гомогенізацію повітряної хлорси-ланової суміші з воднем, наступне спалювання при температурі 1200-1400 в спеціальних пристроях, охолодження і коагуляцію димоподібного золя SiO2, його відділення, десорбцію з метою видалення HCl i Cl2, пневмо транспортування та вакуум-ущільнення і розфасовку. Абгази нейтралізу-вались шляхом поглинання HCl водою з отриманням хлороводневої кислоти, а хлор зв’язувався NaOH з метою одержування розчину товарного гіпохлориту натрію. Це робило процес привабливим, як з техніко-економічного, так і з екологічного погляду, оскільки використовувався не тільки основний продукт виробництва, але що дуже важливо, побічні продукти, які також є товарними. В 1952 р. по ліцензійній угоді з Бостонською фірмою Кебот (USA, Godfrey L. Cabot) аеросил був освоєний в Америці під торговою назвою кабосил (Cab-o-Sil). В 1960 - 1965 рр. ліцензії на цю технологію придбали СРСР і Японія, а згодом ще деякі країни. Установка в м. Калуш (Україна) передбачала можливість випуску 3-ох марок аеросилу: А-175, А-300, А-380. Цифри означали середнє значення величини питомої поверхні (м2/г) для даної марки продукту.
З моменту створення цієї технології виникло чимало її модифікацій, що дало змогу запропонувати ринку понад 30 видів таких кремнеземних наповнювачів, адсорбентів, згущувачів і т.п. під різними торговими назвами. Розвиток цього методу продовжується і в наш час із залученням нових видів сировини, наприклад кремнійорганічних сполук; використання нових типів плазмотронів для термохімічного перетворення забруднених грубо-дисперсних форм природного кремнезему в тонко дисперсний хімічно-чистий диоксид силіцію; модифікування структури самої матриці кремнезему через монтування в неї атомів інших металів чи металоїдів [16], модифікування поверхні частинок дисперсного діоксиду шляхом заміщення наявних реакційно здатних силанольних Si-OH груп на групи чи молекули іншої природи [17].
Вплив різноманітних факторів на структурні характеристики пірогенного кремнезему досліджено в роботі [18]. Пізніші дослідження наших і зарубіжних учених дали змогу розширити наукові знання, щодо можливості синтезу таких продуктів з наперед визначеним комплексом властивостей. Створені нові типи реакторів великої одиничної продук-тивності, здатних забезпечити практично монодисперсний характер частинок діоксиду силіцію. Це надзвичайно важливо, оскільки великі розбіжності по молекулярно-масовому розподілу не позволяють досягти однорідності як самих продуктів, так і композицій, створених на їх основі, чи за їх участю. Водні дисперсії аеросилів стабільні при низьких концентраціях, але вже при концентраціях (5-7%) степінь загущення настільки підви-щується, що система структурує і стає твердоподібною. Тому це корисно в тих випадках, коли метою використання аеросилу є саме загущення композиції чи надання її тиксотропних властивостей. Інколи вдається досягти цього ефекту вже при введенні 0,5-1,0% ультра дисперсного кремнезему. Зрозуміло, що в тих випадках, коли метою його застосування є максимальне наповнення системи, така поведінка реагента є неприйнятною.
З цією метою створювались нові технології для одержання спеціальних марок пірогенного кремнезему, шляхом часткового або повного окислення сполук кремнію, починаючи з SiCl4, SiF4 і т.д. Більшість розробок в області синтезу високодисперсних оксидів силіцію, титану і деяких інших виконані англійською фірмою Britisch Titan Products Co (Брітіш Титан Продакс Компані). Зокрема в патентах цієї фірми передбачено окислення хлоридів і деяких інших сполук силіцію, алюмінію, цирконію і титану газоподібним киснем в псевдо зрідженому стані шару кварцового піску при температурах не вище 1100. Показано також, що при окисленні в електричному полі дисперсність препаратів чистих оксидів зростає а характер хімії поверхні змінюється [20,21,22].
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Інше на тему: Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок