Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Декларація принципів діяльності Соціалістичного Конгресу Молоді

Декларація принципів діяльності Соціалістичного Конгресу Молоді

Назва:
Декларація принципів діяльності Соціалістичного Конгресу Молоді
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
8,94 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Декларація принципів діяльності Соціалістичного Конгресу Молоді
Соціалістичний Конгрес Молоді (СКМ) - Всеукраїнська громадська молодіжна організація, створена у листопаді 1993 року.

СКМ бере активну участь у формуванні державної молодіжної політики, розвитку самоврядування, має своїх представників в органах влади.

СКМ є членом Українського національного комітету молодіжних організацій.

Теоретичною базою діяльності СКМ є концепція демократичного соціалізму.

Під демократичним соціалізмом ми розуміємо систему суспільних відносин, що знаходяться в розвитку, яка на основі постійного вдосконалення форм соціального та економічного самоуправління, розкриття творчих сил людей, забезпечує постійне зростання благополуччя народу, веде до подолання відчуження праці від капіталу.

Наші ідейні принципи: народовладдя, соціальна справедливість, свобода, солідарність, патріотизм.

СКМ сповідує лівоцентристський політичний вибір. Ми виступаємо проти догматично усталених поглядів на соціалізм, заперечуємо таку соціальну політику, яка породжує бідність, життєву невпевненість, соціальну нерівність, конфлікти, бездуховність.

СКМ спрямовує свою діяльність на перетворення України у справді правову державу, яка гарантувала б участь молоді у громадсько-політичному житті, забезпечувала високий рівень освіти, зайнятості, культури й активності.

Сенс нашої діяльності вбачається в консолідації молоді і суспільства.

Завданням СКМ є боротьба за неухильну реалізацію його конституційних прав і свобод, суттєве поліпшення умов навчання, праці та відпочинку, відстоювання і забезпечення рівних стартових життєвих можливостей.

СКМ у своїй діяльності керується пріоритетами інтересів усієї молоді України і спрямовує свої зусилля на створення нових робочих місць, розв’язання проблеми зайнятості; сприяння молодіжному підприємництву; внесення змін у податкову політику щодо нього; що зумовлено потребою модернізації системи соціальної допомоги, особливо безробітним, культурного та фізичного оздоровлення; оволодіння молоддю тими навичками та вміннями, які відкривають і розвивають технології майбутнього.

Наша мета – захист інтересів молоді, консолідація молодих демократичних сил та координування їхніх дій у справі утвердження справжньої демократії, вільної праці, єднання та гармонізації стосунків у суспільстві на засадах практичного втілення принципу соціальної справедливості.

Ми готові до діалогу із владними органами за умови солідарності у відстоюванні інтересів молоді, у боротьбі проти несправедливості та соціальної нерівності.

СКМ відіграє інтегруючу роль в процесі консолідації молодіжних організацій з різними традиціями, основану на переговорах з метою досягнення домовленостей про співпрацю та координацію дій у справі впливу на політику держави з ціллю забезпечення свободи підростаючого покоління, збереження самобутності культури та спадкоємності поколінь.

СКМ налагоджує контакти із прогресивними демократичними соціалістичними молодіжними організаціями країн близького та далекого зарубіжжя, бере участь у регіональних та міжнародних молодіжних акціях, присвячених боротьбі з негативними явищами сучасності.

Беручи за теоретичну основу величезні надбання історичного соціалістичного досвіду та новітньої технологічної революції, СКМ і надалі присвячує себе переходу від невизначеності до впевненості, прагне до того, щоб кожна молода людина в Україні мала гарантоване право і можливість розвитку своєї індивідуальності, здібностей і таланту.

Нашим першочерговим завданням є домогтися об’єднання прогресивних сил українського суспільства для виведення країни із кризи, посилення нашого впливу на владу, здобуття вагомих важелів для входження до владних органів на наступних парламентських виборах.

СКМ виходить з того, що саме молоде покоління є рушійною силою соціального, економічного і технологічного прогресу, і тому воно має право на високі очікування і надії щодо своєї Вітчизни. Для СКМ важливим є принцип:

"Молодь - це майбутнє України, а Україна - її майбутнє".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Декларація принципів діяльності Соціалістичного Конгресу Молоді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок