Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Іграшки.

Іграшки.

Назва:
Іграшки.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,19 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Іграшки.
Іграшки і ігри – це особливий вид товарів, які призначені для виховання дітей. Вони допомагають дитині розвиватись, як фізично так і духовно. Іграшки знайомлять її з навколишнім середовищем, привчають до праці, дає уявлення про майбутнє, знайомлять з кольорами, звуками.
Гра готує дитину до наступної сходинки в житті і якою дитина буде в грі, такою і буде в житті. Головним в іграшці – її ігрові якості. Дитина більше любить ту іграшку, яка ліпше виконує її думки. Світ іграшок різноманітний, кожна іграшка має свою ціль. Є іграшки, які розвивають слух, зір, рухи. До таких іграшок відносяться: кільця, кубики, піраміди, шарики, кулі, цифри на картонах, доміно з картинками і лото. Інші – розвивають дитину фізично, до таких іграшок відносяться: м’ячі, обручі, скакалки і ін.
Любов до музики у дітей проявляється через іграшки музичні. Такими іграшками є: балалайки, сопілки і ін.
Дитячий вік ділять на три періоди: ясельний, дошкільний і шкільний.
В ясельному віці кількість іграшок невелика. Вони мають просту форму – форму шарика або круга. Це світлозафарбовані погремушкі, кулі, шаріки.
У дітей шкільного віку (3-7 роки) ігри стають більш різноманітними. Діти проявляють більшу фантазію, уяву про світ.
Дітям молодшого дошкільного віку (3-4 роки) рекомендують ляльки, лялькові меблі, ведмедики, зайці, машини, мозаїку, музикальні іграшки і ін.
У дітей середнього дошкільного віку (4-5 роки) підвищується рухливість і вони хочуть гратись такими іграшками, як м’ячі, скакалки і ін.
Ігри дітей старшого шкільного віку (5-6 роки) більш організовані і довші. Для дітей цього віку рекомендують ляльки різних розмірів, меблі, кухонний посуд.
Для дітей підготовчого шкільного віку (6-7) важливе значення мають іграшки, які готовлять до школи (набори букв, цифр, палички і ін.).
Ігри дітей шкільного віку (7-17) більш серйозні.
Діти молодшого шкільного віку (7-9) спочатку граються тими ж іграшками, але їм потрібні нові іграшки, які б допомагали їм у навчанні.
Дітям шкільного середнього (10-14) і старшого (14-17) віку потрібні такі іграшки: радіо конструктори, набори з фізики і хімії, авіаконструктори, різні технічні іграшки.
Класифікація і асортимент.
1) Іграшки, які розвивають перші рухи і сприймання – це самі перші іграшки в житті дитини. Це погремушкі, м’ячі, різні піраміди, кольорові кубики.
2) Іграшки, які допомагають фізично розвиватись: обручі, скакалки, велосипеди, пістолети, санки і ін.
3) Іграшки, які знайомлять з навколишнім середовищем: ляльки, фігури людей, тварин, рослин, іграшки машин.
4) Іграшки, які знайомлять дітей з трудовим процесом: граблі, лопати, набори столярних інструментів.
5) До іграшок які розвивають музичний і художній інтерес відносять: балалайки, піаніно, альбоми, олівці, пластилін, і ін.
6) Іграшки-забави – це смішні фігури тварин, казкові персонажі.
Іграшки із пластмаси.
Використання пластмаси для виготовлення іграшок з кожним роком збільшується і становить вище 30% всього виготовлення іграшок.
Пластмаси зручні в переробці із них можна виготовляти різні по формі і кольорі, дешеві іграшки. Вони не псуються від вологи, вони не горять і мають хороші гігієнічні властивості.
Пластмаса збільшує ігрову можливість і тому в них можна насипати пісок, наливати воду, різні іграшки можна пускати у воду і вони не будуть тонути.
Для виготовлення іграшок використовують такі пластмаси: поліетилен, полістирол, полівінілхлорид. В меншій кількості використовують капрон, карболіт і інші пластмаси. За останні десять років збільшився асортимент іграшок з пластмаси. Кожна пластмасова маса має особливість, яка впливає на зовнішній вид.
Іграшка із поліетилену. Одним із найпоширеніших пластмас є поліетилен. Він легко піддається переробці. Іграшки із поліетилену не б’ються, не гнуться і мають злегка шорохувату матову поверхню. Із поліетилену виготовляють слідуючи види іграшок:
- транспортні – машини, катери, пароходи і ін.
- сільськогосподарські – трактори, сіялки, причепи і ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Іграшки.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок