Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Бізнес план на торгівельну діяльність

Бізнес план на торгівельну діяльність

Назва:
Бізнес план на торгівельну діяльність
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,96 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Бізнес план на торгівельну діяльність


Резюме
Я працювала на підприємстві, Робота була мені знайомою і цікавою. Мала змогу також працювати в іншій організації. Але об’єм роботи і складність не відповідав розміру заробітної плати. Вона була практично мінімальною. В центрі зайнятості не було роботи по спеціальності.
Я вирішила стати підприємцем. Буду займатися роздрібною торгівлею по реалізації на ринку електротоварів (вул. Новгородська). Завдяки великому попиту на ці товари, в зв’язку з ремонтами, будівництвом, розраховую на успіх.
На початковому етапі я буду залучати найману працю. Придбання товару здійснюватиму в Україні (м. Харнуів, м.Одеса, м.Кам’янець-Подільський). На успіх розраховую завдяки місцю продажу – центральний ринок, де спостерігається велька кількість покупців. Також практикуватиму прийняття замовлень від клієнтів на окремі види товарів. Згодом організую послуги по ремонту. Склад і місце продажу орендуватиму. Завдяки чому початкові витрати будуть менші. Для відкриття бізнесу використовуватиму власні заощадження, а також одноразову допомогу центру зайнятості.
При успішному просуванні справи планую відкрити власний магазин.
Бізнес-план розкриває всі сторони запроектованого комерційного заходу, окреслює характер підприємницької діяльності, якою планується займатися та обґрунтовує економічну ефективність її проведення.
Для успішного започаткування бізнесу необхідний стартовий капітал у розмірі – 3000 гривень.
При позитивному просуванні справи витрати, пов’язані з його започаткуванням повернуться на протязі 10 місяців.
Загальний опис послуг, оцінка ринку збуту.
Для зайняття підприємницькою діяльністю обрано роздрібну торгівлю електротоварами, а саме реалізація:
Кабельно-провідникова продукція та комплектуючі;
Автоматичні вимикачі
Електричні лічильники
Електричні щіти
Запобіжники
Лампочки та інші товари
Для ведення бізнесу необхідно орендувати місце для здійснення торгівлі та склад на території ринку.
Мета і завдання бізнесу:
Орієнтація на якісні і ходові товари;
Вихід на найнижчі закупівельні ціни у безпосередніх виробників або їх представників;
Орієнтація на середнього споживача через активну торгівлю.
Основним клієнтам будуть дрібні промисловці - підприємці, будівельники, мешканці особняків. Створення даної торгової точки забезпечить населення всією необхідною продукцією в найширшому асортименті, найвищої якості, за доступним цінами. Попит на даний вид товарів все більш зростає, тому можна спрогнозувати ріст об’ємів продаж на дану продукцію. Торгівля здійснюватиметься на високому рівні, та високоякісним сервісним обслуговуванням, з забезпеченням всіх умов зберігання продукції, що забезпечить ріст попиту на продукцію, а одночасно і ріст прибутків підприємця.
Конкуренція
Велике значення для ведення підприємницької діяльності має розміщення бізнесу, а також визначення власної конкурентної позиції та об’єктивна оцінка конкурентів.
Основними конкурентами є приватні підприємці, які займаються аналогічним видом діяльності. Пріоритетом у конкурентній боротьбі є нові принципи обслуговування клієнтів, які включають швидкість і якість обслуговування.
Особливу увагу у конкурентній боротьбі буде приділено різноманітності дефіцитності товарного асортименту. Якість надання послуг повинна бути значно кращою.
Провівши детальний аналіз перспектив даної підприємницької діяльності, можна стверджувати, що мої товари знайдуть свого споживача, і новостворений бізнес буде стабільно розвиватися та принесе прибутки.
Стратегія маркетингу і менеджменту.
Провівши детальне дослідження ринку послуг на товари, які я планую продавати на території м. Івано-Франківська. Показав, що високий попит спостерігається на електротовари. Порівнюючи ціни на дані послуги з їх собівартістю, я визначила що націнка складає 20% - 25%.
З часом можливо звернути увагу на доставку, установку електрообладнання. А також в подальшому ремонт. Провівши маркетингове дослідження перспектив даної підприємницької діяльності, можна стверджувати, що мій товар знайде свого споживача і забезпечить наявний ринок тією кількістю продукції, яка необхідна населенню на сьогоднішній час і в перспективі на майбутнє.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Бізнес план на торгівельну діяльність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок