Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> ПРОГРАМА профілактики та боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району на 2007-2011 роки

ПРОГРАМА профілактики та боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району на 2007-2011 роки

Назва:
ПРОГРАМА профілактики та боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району на 2007-2011 роки
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
8,30 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ПРОГРАМА профілактики та боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району на 2007-2011 роки
1. Організаційне забезпечення профілактики злочинності 
Загальна частина
На виконання Постанови Кабінету міністрів України від 20.12.2006 №1767 "Про затвердження Комплексної програми профілактики правопорушень 2007-2009р.р." та програми профілактики та боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району здійснити наступні заходи:
1. Організація забезпечення профілактики злочинності
1.1. Згідно наявних результатів роботи за певний період проаналізувати стан правопорядку в кожному населеному пункті району, кожній адміністративній території обслуговування з урахуванням факторів, що сприяють загостренню криміногенного стану, а також місцевих особливостей. По результатах аналізу направити інформацію в районну державну адміністрацію, інші правоохоронні органи, в яких вказати причини і умови, що сприяють злочинам проти особи, в сфері громадського порядку та економіки, для вироблення спільних дій по їх профілактиці.
Начальники відділень та служб РВ УМВС
Січень, лютий кожного року.
1.2. На основі всебічного аналізу повідомлень і звернень громадян, оперативної інформації, матеріалів розгляду справ про погрози насильством, сімейно - побутові конфлікти, майнові і земельні спори визначити та облікувати соціальні групи і колективи, в середовищах яких можливе скоєння злочинів, в тому числі тяжких. Внести пропозиції в органи державної влади щодо розв'язання тривалих конфліктів на грунті майнових, земельних претензій, релігійної нетерпимості.
Заступник начальника РВ УМВС по ГБ.
По закінченню кожного кварталу.
2. Захист життя, здоров'я, честі і гідності особи, її майна від злочинних посягань
2.1. Згідно проведеного аналізу злочинності на території району з метою запобігання злочинним посяганням із застосуванням зброї та вибухових пристроїв проти особи і суспільства, зокрема, терористичним актам, здійснити спільно з СБУ заходи щодо виявлення каналів незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин.
На протязі років виконання програми організовувати та проводити на території району оперативно - профілактичні операції "Зброя" та "Вибухівка", в ході яких виявляти канали незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Посилити оперативне перекриття об'єктів, де використовується чи зберігається зброя, вибухові та отруйні предмети і речовини. Про результати проведеної роботи доповідати керівництву Надвірнянського РВ УМВС.
Відділення карного розшуку (ВКР), відділення дільничних інспекторів міліції (ВДІМ), група дозвільної системи (ДС), відділення кримінальної міліції в справах неповнолітніх (ВКМСН)
Постійно.
2.2. Посилити контроль за дотриманням умов перевезення перевізниками небезпечних вантажів автомобільним транспортом, передусім вибухових, отруйних, радіоактивних речовин тощо.
ст.інспектор з організації роботи патрульної служби районного відділу внутрішніх справ (ПС РВ УМВС). Постійно.
2.3. Забезпечити недопущення фактів видачі дозволів на придбання вогнепальної зброї (особливо нарізної ) зброї особам раніше судимих за скоєння злочинів з застосуванням вогнепальної зброї та вибухівки, особам, які входять до складу відомих злочинних груп.
Дозвільна система РВ УМВС
Постійно.
2.4. Спільно зі службою у справах неповнолітніх відділу у справах сім'ї та молоді, соціальної служби молоді РДА здійснити заходи щодо проведення обліку житла ,де проживають неповнолітні, які залишились без батьківського піклування, з метою запобігання фактам знущанням над ними та незаконного відчуження житла.
Начальник ВКМСН.
2007-2011 роки.
2.5. З метою попередження квартирних крадіжок спільно з органами самоврядування, керівниками житлово-комунальних служб організувати роботу щодо встановлення кодових замків на вхідних дверях у під'їздах багатоповерхових будинків за рахунок коштів мешканців цих будинків.
Начальник ВДІМ
2007-2011роки.
2.6. Під час зустрічей з населенням та трудовими колективами проводити роз'яснювальну роботу серед громадян, з врученням пам'яток з питань профілактики крадіжок майна з квартир.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Інше на тему: ПРОГРАМА профілактики та боротьби зі злочинністю на території Надвірнянського району на 2007-2011 роки

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок