Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Звіт з практики

Звіт з практики

Назва:
Звіт з практики
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,43 KB
Завантажень:
826
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
ЗВІТ
Про виконання програми виробничої практики
ПЛАН
1. Загальна характеристика ТОВ “Поліс”.
1.1. Загальні положення.
1.2. Мета та предмет діяльності ТОВ “Поліс”.
1.3. Структура ТОВ “Поліс”.
2. Загальна характеристика відділу продажу флексографічних фарб.
2.1. Характеристика відділу продажу флексографічних фарб.
2.2. Основні напрямки діяльності відділу продажу флексографічних фарб.
3.Практична робота в відділі продажу флексографічних фарб.


1. Загальна характеристика ТОВ “Поліс”.
 
1.1. Загальні положення.
Я, Червінська Оксана Миколаївна, з 10 квітня по 20 квітня 2003року проходила виробничу практику на підприємстві Товариство з обмеженою відповідальністю “Поліс” безпосередньо в відділу продажу флексографічних фарб. Підприємство ТОВ “Поліс” знаходиться в місті Києві за адресою вулиця Гонти, 5.
Товариство з обмеженою відповідальністю “Поліс” створено згідно рішення засновників та свідоцтва про реєстрацію №23465 Печерською райдержадміністрацією 05 березня 1999 року.
В своїй діяльності Товариство керується Конституцією і законами України, постановами Верховної ради України, Указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, постановами колегії Мінпраці, наказами і розпорядженнями Міністерства праці України, а також Статутом.
Товариство є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий та валютний рахунки у банківських установах, круглу печатку та штампи зі своєю повною назвою, товарний знак та інші реквізити.
Юридична адреса Товариства: 02234, м. Київ, вул.. Гонти, 5.
Управління Товариством здійснюється на основі рішення зборів засновників в обговорені і вирішені питань його господарської діяльності.
Основними підрозділами Товариства є відділи.
Товариство може створювати на території України, а також за кордоном дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені підрозділи.
Філії та представництва Товариства діють від імені та на основі положень про них, затверджених Товариством, а дочірні підприємства - на основі затверджених Товариством статутів.
Товариство може бути учасником спільних підприємств, акціонерних та інших товариств, концернів, консорціумів, асоціацій та інших добровільних об'єднань.
Товариство відповідає за своїми зобов'язаннями усім своїм майном, на яке відповідно до законодавства може бути звернено стягнення.
Товариство не відповідає за. зобов'язаннями держави, держава не відповідає за зобов'язаннями Товариства.
Акціонери (власники акцій) несуть відповідальність по зобов’язаннях Товариства в межах вартості акцій, що їм належать.
Товариство здійснює відповідно до чинного законодавства, володіння, користування та розпорядження власним майном без обмежень у відповідності з цілями та предметом діяльності та призначенням майна.
Товариство вправі від свого імені набувати майнові та особисті немайнові права, нести обов'язки, виступати від свого імені позивачем та відповідачем в суд і, арбітражному та третейському суді.
Товариство вправі від свого імені здійснювати будь-які угоди, що не заборонені законами місця їх здійснення, з будь-якими юридичними та фізичними особами.
Товариство самостійно може продавати, передавати безкоштовно, обмінювати, здавати в оренду чи лізинг юридичним особам та громадянам засоби виробництва та інші матеріальні цінності, відчужувати їх іншими способами.
Товариство має право брати в лізинг та оренду, придбавати обладнання та інше майно у українських та іноземних юридичних та фізичних осіб.
Товариство має право, в установленому порядку, користуватися кредитами, в тому числі в іноземній валюті, отримувати їх відповідно до законодавства України.
Товариство має право, в установленому порядку, користуватися засобами зв'язку на території України та за її межами.
Товариство має право користуватися конторами, поштовими адресами, номерами телефонів та факсами Засновників.
Товариство вправі самостійно здійснювати зовнішньо-економічні операції різних видів, що необхідні для реалізації статутних цілей та предмета діяльності Товариства, у відповідності до законодавства України.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Інше на тему: Звіт з практики

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок