Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Право споживача

Право споживача

Назва:
Право споживача
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
14,33 KB
Завантажень:
502
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
План.
Інформативно-правова документація продажу товарів.
Характеристика робочого місця:
а) меблі торгового залу;
б) види робочих місць;
в) організація робочого місця.
Приймання товарів по кількості та якості. Документальне оформлення.
Підготовка кондитерських товарів до подачі на робоче місце.
Розміщення і викладка кондитерських товарів на робочому місці.
Характеристика асортименту.
Маркування. Умови зберігання. Вимоги до якості товарів.
Особливості продажу кондитерських товарів.
Характеристика виробників товарів.
Висновки і пропозиції.
Список використаної літератури.


Право споживача на належну якість товарів.
Споживач має право вимагати від продавця, щоб якість придбаного ним товару відповідала вимогам нормативних документів, умовам договорів, а також інформації про товар, як надає продавець.
Реалізація інтересів споживачів у встановленні вимог до якості товарів забезпечується правом участі об’єднань споживачів у розробці нормативних документів згідно з чинним законодавством.
Продавець зобов’язаний передати споживачеві товар, який за якістю відповідає вимогам нормативних документів про товар, що надається продавцем.
На товари що завозяться на територію України, повинен бути передбачений чинним законодавством документ, який підтверджує їм належну якість.
Права споживача в разі придбання ним товару неналежної якості.
Продавець, виготівник зобов’язані прийняти товар належної якості у споживача і задовольнити його вимоги. У разі придбання споживачем продовольчих товарів неналежної якості продавець зобов’язаний замінити їх на якісні товари або повернути споживачеві сплачені ним гроші, якщо вказані недоліки виявлені у межах терміну придатності.
При пред’явлені споживачем вимоги про безплатне усунення недоліків товару вони повинні бути усунуті протягом 14 днів або за згодою сторін в інший термін. За кожний день затримки виконання вимоги про надання аналогічного товару та за кожний день затримки усунення недоліків понад установлений термін (14 днів) споживачеві виплачується неустойка в розмірі одного відсотка вартості товару.
Вимоги споживача розглядаються після пред’явлення споживачем квитанції, товарного чи касового чека або іншого письмового документа.
Під час продажу товару продавець зобов’язаний видати споживачеві квитанцію, товарний чи касовий чек або інший письмовий документ, що засвідчує факт купівлі.
Виготівник зобов’язаний відшкодувати всі збитки продавця, який розглядає претензію споживача до виробленого товару.
Продавець товарів зобов’язаний у місячний термін відшкодувати підприємству, що виконує його функції, збитки, яких воно зазнало у зв’язку із задоволенням вимог споживача, передбачених цією статтею.
Права споживача у разі порушення виконавцем умов договору про виконання робіт і надання послуг.
Споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт і надання послуг і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступає до виконання договору або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений термін стає неможливим.
Виконавець не несе відповідальність за недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача.
Вимоги замовника, передбачені цією статтею, підлягають задоволенню у разі виявлення недоліків протягом гарантійного чи інших термінів, установлених договором.
Виконавець зобов’язаний протягом місяця відшкодовувати збитки, що виникли у зв’язку з втратою, псуванням чи пошкодженням речі, прийнятої ним від споживача для виконання робіт або надання послуг. Виконавець не звільняється від відповідальності, якщо рівень його наукових і технічних знань не дав змоги виявити особливої властивості речі, прийнятої ним від споживача для виконання робіт або надання послуг.
Право споживача на безпеку товарів.
Споживач має право на те, щоб товари за звичайних умов їх використання, зберігання і транспортування були безпечними для його життя, здоров’я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Право споживача

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок