Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Дошкільна освіта та перевантаження шкіл – насущні проблеми дня

Дошкільна освіта та перевантаження шкіл – насущні проблеми дня

Назва:
Дошкільна освіта та перевантаження шкіл – насущні проблеми дня
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,25 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Дошкільна освіта та перевантаження шкіл – насущні проблеми дня
За інформацією ГУ освіти і науки облдержадміністрації, через зростання народжуваності зростає й кількість дітей, які повинні відвідувати дошкільні заклади. У деяких районах уже з`явились черги до дитячих садків.
Хоча в середньому по області на 100 місцях у дошкільних навчальних закладах виховується 89 дітей (у містах області – 97, у сільській місцевості – 45, у м. Харкові – 95), в Балаклійському, Близнюківському, Зачепилівському, Харківському, Дзержинському, Жовтневому, Київському, Московському, Ленінському, Червонозаводському районах та у містах області спостерігається перевантаження дошкільних закладів відносно їх нормативної потужності.


Разом з тим, у тих же самих районах зменшується учнівський контингент і виникає можливість переобладнання шкільних приміщень під дитсадкові групи і створення навчально-виховних комплексів. До речі, зараз проробляються зміни до Бюджетного кодексу України, які повинні ліквідувати труднощі з фінансуванням таких закладів у сільській місцевості.

Як вважає начальник ГУ освіти і науки облдержадміністрації Людмила Бєлова, різні рівні охоплення дошкільною освітою – це різні умови підготовки до школи, а, значить, і різні стартові умови навчання в ній.

Під час обласної педагогічної конференції Людмила Бєлова наголосила: «Зараз ми бачимо як непогані результати охоплення дітей дошкільною освітою, так і дуже погані. До перших відносяться Київський, Московський, Жовтневий, Дзержинський, Фрунзенський, Орджонікідзевський, Балаклійський, Барвінківський, Богодухівський, Валківський, Дергачівський райони, міста Куп`янськ та Лозова. В цих районах питома вага дітей, охоплених дошкільною освітою, перевищує 50%. А от Дворічанський, Чугуївський, Зачепилівський, Ізюмський райони відстають. Особливо Первомайський та Куп`янський райони, в яких питома вага дітей, які відвідують дитячі садки, ледве перевищує 5%! А як же в такому випадку дітей виховувати, готувати до школи?»

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Дошкільна освіта та перевантаження шкіл – насущні проблеми дня

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок