Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Гра “Стежина до чарівниці”. Гра у схованки з цифрами

Гра “Стежина до чарівниці”. Гра у схованки з цифрами

Назва:
Гра “Стежина до чарівниці”. Гра у схованки з цифрами
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,89 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Гра “Стежина до чарівниці”
Мета: Гра допомагає дітям встановлювати послідовність ряду чисел від 1 до 10 у прямому і зворотному порядку, починаючи з будь-якого числа, закріплює поняття числового ряду.
Обладнання: для гри потрібні 11 карток із зображенням великих сонечок.
Хід гри
Ведучий показує дітям картку із зображенням сонечка без цяточок і розповідає таку історію: “Жило собі Сонечко без цяточок. Воно дуже страждало, що у нього немає жодної цяточки. “Може, я не справжнє?” – думало воно. Весняний вітер розповів Сонечку про добру лісову чарівницю – тільки вона може допомогти йому одержати цяточки. Але як знайти чарівницю? Виявляється, до будиночка чарівниці веде казкова стежина. Вона складена із плиток із намальованими на них сонечками”. Ведучий пропонує дітям допомогти Сонечку без цяточок знайти чарівницю. Для цього їм потрібно викласти стежинку із карток із намальованими на них сонечками, дотримуючись однієї з наступних умов (задаючи умову гри, орієнтуйтесь на вік і рівень знань дітей):
розкласти усі картки (або частину їх – для дітей, які не знають лічби до десяти) по порядку, залежно від кількості цяточок на спинці сонечка (перша – сонечко із однією цяткою, друга – з двома і т.д. до 10);
розкласти усі картки (або частину їх) аналогічним способом, але у зворотному порядку (від 10 цяточок до однієї);
розкласти картки, починаючи від будь-якого сонечка, у порядку зростання кількості цяток (від 2 до 7);
розкласти картки у зворотному порядку, від сонечка з 7 цяточками до сонечка з 2 цяточками;
розкласти картки по порядку так, щоб у кожного наступного сонечка було на 2 цяточки більше, ніж у попереднього (на 3,4 цяточки і та.ін.).
Діти повинні почергово викладати по одній картці. Коли стежечка складена, ведучий переміщує картку із зображенням Сонечка без цяточок уздовж стежечки. Якщо у складеній стежечці є помилка, ведучий зупиняє рух сонечка. Після того, як діти виправлять помилку, сонечко рухається далі. Коли сонечко дійде до кінця стежинки, ведучий від імені Сонечка без цяточок дякує дітям за допомогу і показує їм картку уже з іншим, поцяткованим, сонечком. Звичайно ж, добра чарівниця допомогла малюку одержати цяточки на спинку.


“Гра у схованки з цифрами”
Мета: Гра розвиває пам’ять, увагу, закріплює у дітей знання цифр, а також поняття числового ряду.
Обладнання: для гри потрібні 10 карток із цифрами від 0 до 9.
Хід гри.
1-й варіант. Перед дітьми розкладаються картки з цифрами. Діти повинні уважно роздивитися картки, після чого ведучий оголошує: “Ніч!”. Діти відвертаються і закривають очі. Ведучий ховає одну картку із цифрою і говорить: “День!”. Діти відкривають очі і повертаються до карток. Ведучий пропонує гравцям визначити, яка цифра “заховалася”. Той, хто першим правильно назвав цифру, яка “заховалася”, одержує одне очка. Потім гра повторюється. Виграє дитина, яка набирає найбільшу кількість очок. Поступово можна збільшити кількість цифр, які “заховалися”, до чотирьох.
2-й варіант. Гра аналогічна першому варіанту, але має такі відмінності:
ведучий розкладає картки з цифрами по порядку від 0 до 9 і по команді “Ніч!” перевертає декілька карток малюнком донизу, зберігаючи порядок розташування карток.
гравець відкриває картку; щоб одержати очка, він повинен не лише назвати цифру, але й відповідну кількість разів плеснути у долоні.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Гра “Стежина до чарівниці”. Гра у схованки з цифрами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок