Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Свято Валентина_сценарій

Свято Валентина_сценарій

Назва:
Свято Валентина_сценарій
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,66 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ТЕМА:Свято Валентина
МЕТА:Розповісти учням про історію винекнення свята, розкрити та розвинути їх творчі вміння та таланти, згуртувати дітей з метою гарного проведення часу,
стимулювати їх активність
Обладнання: святкові плакати, кульки, валентинки, призи для переможців, кожному з глядачів роздаються валентинки з номерами(хлопцям та дівчатам різних кольорів)
 
В1– Є легенда, ніби при творінні
Серце у людей було єдиним.
Але Бог за злочини невинні
Розділив його на половини.
І тепер одна одну шукають
Половини в почуттях кипучих.
В2– Не знаходять – плачуть, проклинають,
А як знайдуть – сходяться жагуче.
Так і я – шукала і не бачу,
Де ж вона – та вірна половина?
Щоб у серце увійшла гаряча,
Ніби щира пісня солов”їна.
В1– Шановні друзі та гості! Щиро вітаємо вас із наступаючим днем всіх закоханих, бажаємо вам щастя та здійснення мрій. Саме вам були присвячені ці поетичні рядки. Кожне свято з часом набуває своїх традицій, а якщо це свято всесвітнє – то й традиції в кожній країні свої.
В2– Зокрема, в Англії та Америці цього дня всі надсилають друзям святкові валентинки з освідченням в коханні. А в Італії цього дня кохана жінка має право освідчитися в коханні чоловікові. Якщо він не розділяє її палких почуттів, то повинен подарувати їй ... нову сукню.
В1– Існує чимало легенд, у яких йдеться про походження цього свята.У давньому Римі іменем Валентин був названий один священик, жив він у 3 ст.н.е,у роки царювання Клавдія ІІ.Як відомо цей імператор прославився своєю жорстокістю, деспотизмом. КлавдійІІ заборонив одружуватися воїнам, бо мовляв, вони тоді не так пильно нестимуть службу. Св. Валентин незважаючи на заборону та небезпеку таємно одружував закоханих. Усе скінчилося сумом: Валентина кинули до в’язниці .
В2– Тюремний наглядач зрозумів, що у камері знемагає освічена, багата душею людина. У цього наглядача була донька Джулія - надзвичайної краси дівчина, але була вона сліпою. Невдовзі св. Валентин став учителем Джулії, Валентин закохався у цю незвичайно розумну дівчину і Джулія відповіла йому взаємністю. Валентина стратили 14 лютого 269р. У цю ніч, перед стратою з 13-14 лютого він писав коханій ніжні листи. «Твій Валентин»- такими були останні слова, виведені його рукою. З того часу минуло майже 2 тис.р. та слова кохання живуть і досі.
В1– А чи знаєте ви, що найдавніше любовне послання археологи винайшли в Ірані. Воно було написане близько 2000 року до н.е. А написав його хлопець на ім’я Гіміса, закоханий у дівчину Даусбай. У своєму посланні юнак запрошував дівчину на побачення.
В2– Вам зараз мабуть важко уявити скільки сили і терпіння знадобилося хлопцеві, щоб написати і доставити за призначенням цього «листа». А річ у тім, що текст люб’язного послання було витесано на кам’яній брилі, яка важила ні мало, ні багато-16кг.
В1– Ну якщо ми уже розповіли легенду, привітали закоханих, то можемо розпочати наше свято. До речі, зверніть увагу, що в кожного з вас є валентинка з відповідним номером. Не загубіть її, бо вона вам сьогодні ще пригодиться.
В2– Щоб почати наше свято, потрібна ваша допомога . А конкретніше нам потрібно троє відважних лицарів. Чи є серед Вас такі?...Якщо бажаючих не буде, то ми назвемо три числа, і хлопці, в яких на валентинках будуть написані ці числа– вийдуть до нас.
Три хлопці вибрані
В1– Усі свої подвиги лицарі звершали заради своєї дами серця. Тому ми пропонуємо вибрати дівчину, яка найближче Вам до душі. Ми рахуємо до пяти. Хлопці, якщо ви не виберете собі за цей час дівчат, то ми назвемо три будь-які числа, і вашими дівчатами будуть ті, в яких на валентинках
написані ці числа. Три дівчини вибрані
В2– Ура. В нас є три пари. Поки вони обдивляються один одного, а, можливо, хтось знайомиться, дехто приготував для нас сюрприз. Будь ласка,
 
Вона прийшла із першим громом –
Безмірна, ніжна і палка.
І ніби пісня незнайома
Злетіла вперше з-під смичка.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Свято Валентина_сценарій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок