Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> ЗВІТ про педагогічну практику

ЗВІТ про педагогічну практику

Назва:
ЗВІТ про педагогічну практику
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,92 KB
Завантажень:
583
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
ЗВІТ
про педагогічну практику з 10.02.92 по 22.03.92 студентки філологічного факультету Деценко І. П.
Педагогічну практику проходила у 115-й школі м. Києва. У школі було створено всі умови для проходження. практики. Всі вчителі української мови й літератури мають великий стаж роботи, високу фахову й мето-дичну підготовку. Шкільні кабінети української мови і літератури достатньо обладнані технічними засоба-ми навчання, забезпечені наочними посібниками, науко-вою, навчальною та методичною літературою. Про-тягом усього перебування в школі я мала змогу отри-мувати консультації як від учителів-предметників і класних керівників, так і від адміністрації школи.
Під час практики провела 12 контрольних уроків і 5 уроків, які спеціально не оцінювались. Усі уроки були обговорені з учителем і методистом. Практика у школі допомогла виробити багато практичних умінь і нави-чок. Я навчилася:
1) проводити уроки різних типів з української мови і літератури;
2) перевіряти різні види письмових робіт, оцінюва-ти та аналізувати їх;
3) планувати роботу з розвитку мови;
4) працювати над наочністю у класі, виготовляти дидактичний матеріал для уроків:
5) організовувати позакласну роботу з української мови та літератури;
6) проводити класні години.
При проведенні уроків як із мови, так і з літератури у подачі нового матеріалу, в його закріпленні особли-вих труднощів не було. Складніше проводити уроки аналізу контрольних робіт чи диктанту, а також уро-ки з розвитку мовлення.
За час педагогічної практики проводила позаклас-ну роботу із спеціальності: лінгвістичну вікторину, тиждень української мови. До шевченківських свят "В сім'ї вільній, новій..." випустила з учнями стін-нівку.
Які ж труднощі були під час практики?
1. Не завжди могла підвести учнів до сприйняття наочності та організувати роботу з нею. Найчастіше наочність виконувала лише ілюстративну функцію, а не була важливим органічним елементом уроку.
2. Важко встановлювати зв'язок уже вивченого учнями матеріалу з тим, що вивчається, а також показувати перспективу практичного його викорис-тання.
3. Не завжди вдало могла визначити виховну мету уроку, хоча протягом уроку її забезпечувала.
4. Не завжди враховувала психічний і фізичний стан дітей на уроці й намагалася утримувати увагу зауваженнями до класу.
Висновки:
1. Педагогічна практика поглибила, закріпила знан-ня з фахових і психолого-педагогічних дисциплін, здобу-ті в інституті, та дала змогу застосувати їх на прак-тиці.
2. Виробила вміння проводити різні типи уроків, застосовувати різні методи й форми роботи, які ак-тивізують пізнавальну діяльність учнів.
3. Закріпила впевненість у правильності вибору професії й фаху, викликала прагнення вивчати спеці-альні та психолого-педагогічні дисципліни у вузі, вдос-коналювати свої педагогічні здібності, розширювати свою ерудицію.
4. Дала змогу відповідно до знань з педагогіки, пси-хології й фізіології проводити навчально-виховну робо-ту з дітьми середнього шкільного віку.
5. Показала функції класного керівника й дала змогу випробувати себе в них.
6. Дала змогу протягом шести тижнів спостеріга-ти за навчально-виховною роботою в школі, аналізу-вати її й робити висновки.
22.03.96 (підпис)

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: ЗВІТ про педагогічну практику

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок