Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Порівняльна характеристика система освітиУкраїни та Південної Кореї

Порівняльна характеристика система освітиУкраїни та Південної Кореї

Назва:
Порівняльна характеристика система освітиУкраїни та Південної Кореї
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,89 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Аналітична робота
“Порівняльна характеристика система освіти
України та Південної Кореї”


Система навчання Південної Кореї
З 1981 року для всіх випускників шкіл, які вступають в коледжі й університети проводиться державний екзамен. Результати цього письмового тесту єдиного зразка та оцінки з атестату складаються, щоб визначити підготовку абітурієнта до вступу в той чи інший навчальний заклад. Система забороняє коледжам й університетам проводити власні вступні іспити.
Управління освітою в Кореї здійснюється на трьох рівнях адміністративної влади: Міністерством освіти, відділами освіти в провінціях і повітах.
Міністерство розробляє й виконує заходи, що стосуються освіти й науки, затверджує та дає дозвіл на видання навчальних посібників, направляє й координує діяльність органів планування й здійснення політики державної освіти, а також контролює й підтримує діяльність місцевих відділів освіти й університетів.
У відповідності з законом про освіту всі 626 вищих навчальних закладів - державних і приватних - контролюються Міністерством освіти. 80% вузів Кореї - приватні.
Усі вузи мають велику ступінь самостійності у складанні курсу навчання, але їхні програми обов?язково мають включати загаль й гуманітарні предмети: корейську мову та неменше двох іноземних, основи філософії, історію культури, загальну теорію науки і фізичне виховання.
Вищі навчальні заклади підрозділяються на чотири типи: коледжі й університети з чотирирічним навчанням(6-для медичних та стоматоло-гічних), дворічні професійні коледжі з неповним курсом, чотирьохрічний педагогічний коледж, школи змішаного типу, що прирівнюються до коледжу, з терміном навчання від двох до чотирьох років( наприклад, для вихователів дитячих садків, духовні семінарії тощо).
Дворічні професійні коледжи з неповним курсом були створені на основі технічних коледжів з п' ятирічним курсом навчання для випускників середньої школи. Існують сільськогосподарські, технічні, риболовецькі, морські коледжі, а також коледжи мистецтв, медсестер( три роки навчання), медико-санітарні.
Великої уваги в навчальному процесі приділяється лабораторним заняттям і практиці на робочих місцях.
В коледжах і університетах існує понад 25 кафедр, де вивчають літературу, теологію, образотворчі мистецтва, музику, право, політологію, економіку, управління, торгівлю, природничі науки, економіку Кореї, фізичне виховання, техніку, медицину, фармакологію, охорону здоров'я й догляд за хворими, сільське господарство, ветеринарію, рибне господарство.
Обов'язковий курс у таких закладах складається із загальних і спеціальних предметів. Загальні включають національну етику, корейську мову, філософію, культуру, історію, вступ до природничих наук та фізичне виховання. Крім того, студенти мають обрати не менше двох предметів(без спеціалізації) з такого списку: гуманітарні науки: філософія, етика, література, історія, психологія, логіка, соціологія, релігія, педагогіка, етнографія і антропологія; суспільні науки: конституційне право, право, політологія, економіка, психологія, антропологія, педагогіка, історія, соціологія, статистика і економіка Кореї; природничі науки: математика, фізика, хімія, біологія, геологія, астрономія, антропологія і економіка Кореї.
 
Структура вищої освіти в Україні
Стаття 42. Вища освіта.
Вища освіта забезпечує фундаментальну, наукову, професійну та практичну підготовку здобуття громадянами освітньо-кваліфікаційних рівнів відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей, удосконалення наукової та професійної підготовки, перепідготовку та підвищення їх кваліфікації.
Ступенева структура освіти та ситема ВНЗ
Стаття 43. Вищі заклади освіти.
Вищіми закладами освіти є: Технікум (Училище), Коледж, Інститут, Консерваторія, Академія, Університет та інші.
Відповідно до статусу вищіх закладів освіти встановлено чотири рівні акридитації:
Перший рівень - технікум, училище, та інші прирівняльні до них вищі заклади освіти.
Другий рівень - коледж, інші прирівняльні до нього вищі заклади освіти.
Третій та четвертий (залежно від наслідків акридитації) – інститут, консерваторія, академія, університет.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Порівняльна характеристика система освітиУкраїни та Південної Кореї

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок