Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Заняття Духовне очищення молитвою

Загрузка...

Заняття Духовне очищення молитвою

Назва:
Заняття Духовне очищення молитвою
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,76 KB
Завантажень:
500
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Заняття Духовне очищення молитвою


Духовне очищення молитвою
Завдання: Ознайомити дітей з щод. молитвами, пояснити, яку силу має молитва, донести до дитячих сердець розуміння, що Бог щиро вислуховує молитви, допомагає тим, хто просить його допомоги; навчати дітей молитов; вказати на їх значення.
Обладнання і матеріали: магнітофонний запис оповідання “Аптекар”, книжка-молитовн., фотографії на тему першого причастя.
Попередня робота: чит.опов “"Продавець" Даніїла” вивчення з дітьми молитов, бесіди "Продавець" свят церковних свят, відвідування церковних служб.
Хід заняття
В. У нас сьогодні з вами буде дуже важлива розмова "Продавець" молитву. М-до Бога, яка промовляється з вірою і щирістю в серці, є найсильнішим духовним захистком від усяких бід і прикрощів.
Послухайте будь-ласка оповідання
В одному великому місті жив чоловік , який працював аптекарем. Він був злим, непривітним. Тому люди намагалися не заходити до нього, але одного разу в аптеку зайшла маленька дівчинка з запискою в руках. Вона просила ліки для хворої мами. Аптекар розгнівався і закричав “Ти не могла раніше прийти? Я вже зачиняю аптеку” Дівчинка відповіла, що раніше не могла, адже лікар тільки-но виписав рецепт. А мама дуже хвора і без ліків може померти.
Аптекар зі злістю брав із поличок різні пляшечки, але так спішив, що помилково замість потрібних крапель налив отрути.
Дівчинка з радістю понесла ліки хворій мамі. А аптекар раптом зрозумів, що налив отрути, помилився. Його охопив страх. Він вибіг на вулицю, хотів наздогнати дівчинку, але її вже не було видно. З розпачу він упав на коліна і почав молитися, хоча доти не вірив у Бога і молитву. Він просив “Боже, якщо ти є, поверни до мене цю дівчинку”.
І щойно він піднявся з колін, в аптеку забігла дівчинка з розбитою пляшечкою “Дорогий дядечку, пробачте мені, я бігла і впала, а пляшечка з ліками розбилась. А моїй мамі ці ліки дуже потрібні. Аптекар нічого не відповів. Він погладив по голівці і приготував нові ліки. Коли дівчинка пішла, він подякував Богові за те, що він почув його молитву. І з того часу аптекар став добрим чоловіком і уже ніколи не сумнівався у тому, що є Бог, і чує молитви людей і допомагає їм.
В. А чи знаєте ви, якісь молитви. Чи вчили вас молитися вдома
Сьогодні ми з вами вивчимо пісню-молитву “Вчуй мене мій милий боже”


Вчуй мене, мій милий боже
І на сон благослови.
І у сні будь біля мене
І до ранку стережи.
Цілий день мене беріг Ти
Одягав і годував.
Щиро дякую тобі я
За дари ті, що Ти дав


Вибачай мої злі вчинки
І на сон благослови
Завтра вранці знов до праці
Спаси, Ти мене збуди.
В. Будучи на землі Ісус любив думати "Продавець" свого Небесного отця. Він часто молився і просив у нього сили. Одного разу коли Ісус молився, його учні попросили його, щоб він навчив їх молитися. Ісус сказав: “Коли молитесь, кажіть так: “Отче наш”...”
Ця молитва, діти, відома. Її нам дав сам Господь, тому вона на??? Господня молитва. Цією молитвою ми звертаємось до Бога називаємо його своїм батьком, отцем величаємо його святе ім’я.
Чи не хочете ви проговорити цю молитву
В. Ні з ким, ми так щиро не можемо поговорити, як з Богом. Через молитву ми можемо подякувати йому за все, попросити й нього вибаче6ння за провини, розповісти "Продавець" свої проблеми. І Бог почує нас допоможе нам.
Молитва для душі – це те саме, що їжа і пиття для тіла.
Кожне лагідне слово, яке ми промовляємо, зцілює нас, оздоровлює.
Вправа “Промовимо лагідне слово”
Молитися можна в церкві, вдома. Є молитви щоденні, ранішні, вечірні, ті які прок5азують перед Сповіддю, Святим Причастям і після них. (Розглядання ілюстрацій Молитви, можна навчитися від бабусі, мами, а коли зможете читати то їх можна буде прочитати у спец. Книжках, які називаються молитовниками.
Розглядання молитовника
Фізкультхвилинка


Ми маленькі діточки
Мов тоненькі свічечки
Горимо, палаємо,
Дружно підростаємо
Старанно навчаємось
Спортом всі займаємось
Щоб згоріти не дарма
Щоб світити, як зоря
Будем весело рости
Щоб раділи всі батьки


Молитися можна за своїх батьків, за друзів, братиків і сестричок, за тих, хто хворий, старий немічний.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Заняття Духовне очищення молитвою

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок