Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Безкоштовно інша робота на тему: Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні

Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні / сторінка 11

Назва:
Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
56,94 KB
Завантажень:
68
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 

Врозмові з підлітком дайте йому зрозуміти що він унікальна особистість.
Недооцінка гірше ніж переоцінка.
Якщо щось насторожило в поведінці підлітка то звертайтесь до вищих спеціалістів.
Тривожних дітей потрібно постійно підбадьорювати, цікавити їх в чомусь хвалити наперед,.спілкуючись з імпульсивними підлітками зацікавлюйте їх у всіх випадках, коли вони прагнуть стриматися. Добре залучати імпульсивних підлітків до роботи в групі, надаючи їм функцію лідера.
В роботі з агресивними підлітками, бажано вивчати їх інтереси і нахили. Давати доручення, які потребують рішучості.
Найголовніше спирайтесь на позитивні якості підлітків в роботі з ними.


2.2. Соціально-педагогічна робота з кризовими сім`ями
Робота з сім’ями важлива на всіх стадіях роботи з дітьми, які перебувають у складній життєвій ситуації. Соціальний працівник може надавати допомогу на початку зародження кризи, що діє як профілактика бездоглядності і безпритульності дітей [49;с.6].
Якщо працівник вчасно втрутився в проблему це може мати позитивні наслідки, особливо при втручанні в сім’ю, коли він вивчає глибину проблеми (з чого вона почалася, що її спровокувало). Працівник має провести корекцію в сім’ї. Іноді дитину треба вилучити з сім’ї з проблемами [12,с.123]. На даний час є дуже багато конфліктуючих сімей. Зараз вони розглядаються на суспільному рівні.
В жовтні 2004 року були представлені Державні доповіді президентові України, що аналізують стан дітей і сімей у країні. Їх розглядали і затверджували одночасно на загальному засіданні міжвідомчих комісій з питань охорони дитинства і сімейної політики. Дослідження "самопочуття" української родини розглядалося в ракурсі розвитку за 1991- 2003 роки, а "дитячий" питання - у руслі рішення проблеми дитячої безпритульності і бездоглядності [30,с.282-283].
Відповідно до проведених переписів, у 1989 році малодітних сімей нараховувалося ледве більш чотирнадцяти мільйонів, а в 2001-м- тринадцять з половиною мільйонів. А от кількість "одинаків" за цей період виросло з трьох мільйонів до 4,7 мільйони. За даними статистики, за рік в Україні з кожної тисячі жителів четверо оформляють розлучення, і серед них усе частіше зустрічаються сільські жителі.
Учені спробували розібратися в причинах сімейних сварок, що приводять до розпаду родин. Було встановлено, що це, у першу чергу, зради. Потім - ревнощі, погані житлові умови, незгода в розподілі домашніх обов'язків, втручання батьків у сімейні справи молодих, безвідповідальність у відносинах один з одним, хвороби, різні підходи до виховання дітей. Фахівці схильні бачити причину розпаду родини в непідготовленості чоловіка і жінки до сімейного життя, небажанні відмовлятися від своїх звичок, переваг. У результаті виходить, що майже кожна третя молода родина є неповної, що складається тільки з одного із батьків - як правило, мами з дитиною [34,с.56].
Зараз сім'ї все частіше "дробляться": бабусі і дідусі проживають окремо, а отже - менше беруть участь у
вихованні онуків. Крім того, втрачаються і колишні традиції багатодітності. За останнє десятиліття кількість багатодітних родин зменшилося втроє. Більшість чоловіків та жінок, затверджують автори доповіді, самі регулюють кількість і час народження дітей. Це і є однією з причин нинішньої демографічної кризи.
На зменшенні народжуваності позначається і те, що в шлюб у нас стали вступати в більш пізньому віці (дівчата - після 26 років, а молоді люди відтягають цю подію в середньому до 30 років). Тільки кожна четверта молода родина не відкладає на потім народження дитини. Експерти думають, що в нинішньої молоді ослаблені материнські і батьківські мотивації в поведінці, а також з'являються конкуруючі з дітьми потреби, наприклад, бажання більш повної особистісної і професійної реалізації [52,с.84.].
Коли ж діти все-таки народжуються, то більше половини родин змушені переборювати матеріальні труднощі. Адже Україна як і раніше відноситься до країн з дуже високим показником розшарування населення за рівнем добробуту.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Інше на тему: Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок