Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Скачати безкоштовно: Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні

Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні / сторінка 21

Назва:
Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
56,94 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Багато розповідали організатори акції й про відчуженість української громадськості від проблем, що ріжуть очі. Олександр Білецький згадує, як одного разу волонтерський мікроавтобус у Хмельницькому просто закидали пляшками мешканці двору, у якому той зробив тимчасовий пункт допомоги. «Масові заходи спрямовані на інформування дітей з таких актуальних питань, як токсикоманія, алкоголізм, насильство, інфекції, що передаються статевим шляхом, формування у дітей і їхніх сімей позитивного досвіду сімейного життя й організації дозвілля.
Вирішення проблем окремих дітей і сімей сформували позитивне ставлення до консультативних пунктів і Центрів з боку цільової групи. Широке залучення дітей і під-літків до надання послуг, масових заходів сформувало в них позитивне ставлення до дітей з різними життєвими проблемами.
"Діти вулиці" великих міст України звикли до того, що їм на допомогу приходять благодійні організації, ісприймають їх позитивно, але із споживацьким настроєм. Діти замовляють собі взуття й одяг потрібних розмірів, із задоволенням поїдають принесені продукти, але не люблять і бояться, коли хтось посягає на їхню волю. Діти вулиці не довіряють дорослим, цим визначається недовіра до авторів будь-якого проекту.
На початку проекту залучені діти ставилися до нього саме так. Робота консультативних пунктів і центрів змінила їхнє ставлення на краще. їх влаштовує, з одного боку, індивідуальний підхід до кожної дитини, з іншого боку - можливість спілкуватися з ровесниками. Серед "дітей вулиці" добре розвинута так звана "циганська пошта", саме тому кількість дітей-клієнтів проекту швидко збільшується. На 17.01.03 це було 533 чоловіки. З них повернулося в родини - 20.
Велика увага в проекті приділялося, так званим об'єктам другого порядку:
сім'ям дітей;
близькому соціальному оточенню - вчителям, вихователям, соціальним працівникам,
сусідам;
друзям і ровесникам;
фахівцям соціальної сфери - соціальним працівникам, психологам й ін.:
представникам владних структур;
широким верствам населення, яке формує суспільну думку.
Проект "Надання допомоги "дітям вулиці" і соціально
незахищеним дітям і підліткам" знаходиться на фінальній стадії. До кінця проекту планується офіційне відкриття консультативних пунктів і центрів перебування "дітей вулиці" у 7 областях України, видання навчального посібника для соціальних працівників по роботі з "дітьми вулиці", а також активна робота з цільовою групою першого і другого порядку [62,с.30].


2.5.Результати дослідженя (анкетування, тренінгу).
Анкета складається з 16 питань(див.Додаток В). Метою анкетування було визначити чи є у класі діти схильні до виходу на вулицю. А також визначити причини, які призвели дітей до виходу на вулицю чи причини, які можуть призвести. І дізнатися чи всі учні знають про таке явище як «Діти вулиці».
Анкетування:
Ми проводили дослідження у Радчанській школі в 11-х класах. Брали участь в анкетуванні 2 класи (40 учнів). Під час анкетування виявилося, що багато з них не знають хто такі «діти вулиці». 20%, учнів ніколи не чули про це явище або не знали про що йде мова, 5% не підписавшись, написали, що тікали з дому через сварки батьків. Про одного учня написали школярі, що він обікрав когось, утік, а потім повернувся. 30% учнів написали про конфлікти в сім’ї сусідів, які постійно відбуваються, і при цьому діти часто плачуть.5% учнів написали що в них в сім`ях є конфлікти через часті п`янки батька. 10% учні написали я б утік якби була серйозна причина нічого страшного побути трохи на вулиці за одно може батьки пожаліють мене. 30% учнів знають що це за явище але тікати з дому ніколи не збираються.
Ніхто з учнів не написав, що він конфліктний. Щодо порад, то 5 учнів написало однаково:
Менше сваритися ;
Поважати думкиінших людей
Менше звертати увагу на проблеми.
Інші написали деякі поради щодо профілактики конфлікту. Дехто написав, що проблема не є актуальною, але знайшлося 10 учнів, які написали, що проблема є актуальною і потребує негайного вирішення.
не знають хто такі «діти вулиці» | Тікали з дому через сварки батьків | про конфлікти в сім’ї сусідів, | сім`ях є конфлікти | я б утік якби була серйозна причина | тікати з дому ніколи не збираються.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Інше на тему: Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок