Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> інша робота українською: Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні

Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні / сторінка 5

Назва:
Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
56,94 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Суть моделі полягає в тому, що процес входження в кризову ситуацію розбивається на п’ять етапів від стадії стадії байдужості
до протилежної їм стадії, коли людина має ваду і навіть не усвідомлює, що з нею слід боротися. Вертушка або двері, що крутиться тому, що перейти з одного положення до іншого неможливо.
1-стадія байдужості
2- стадія роздумів
3- стадія підготовк
4- стадія дій
5- стадія підтримки дій
1А- Стадія невизначеності
2А-Стадія роздумів
3А- Підготовча
4А- Стадія дій
5А- Соціальний cупровід
1. Стадія байдужості – дитина навіть не розглядає причини виходу на вулицю.
2. Стадія роздумів – дитина задумується над тим, щоб залишити дім і сім’ю.
3. Підготовча стадія – дитина має намір вийти на вулицю.
4. Стадія дії – дитина йде на вулицю.
5. Стадія підтримки дії – перебуває на вулиці.
Також є стадії, коли дитина хоче повернутися з вулиці додому:
1. Стадія байдужості – коли дитина не думає про те, щоб повернутися додому.
2. Стадія роздумів – дитина роздумує повернутися їй чи ні.
3. Підготовча стадія – робить спроби повернення, приймає рішення повертатися чи ні.
4. Стадія дії – робить спроби повернення.
5. Стадія підтримки дії – дитина, яка повернулася з вулиці назад не повертається.
Спеціалісти притулків відзначають, що з дітьми стадії 4, 5, 1А, 2А працювати дуже важко [30,с.270-271].
Можна також назвати ще ряд причин зумовлених зубожінням сімей, що призводять до погіршення статусу дітей, а іноді до позбавлення батьківської турботи:
Безробіття батьків;
Відсутність постійного місця роботи батьків;
Відсутність постійного житла;
Розлучення батьків з найбільш помітних тенденцій. Після розлучення дитина залишається з матір’ю, яка не завжди здатна забезпечити догляд за нею [36,с.2].
Є також такі страшні і фатальні причини, коли батьки заставляють дитину жебракувати.
Як свідчить статистика, з’явилося багато таких сімей, в яких батьки заставляють дитину іти в жебри і навіть продають дітей злочинним формуванням для участів кримінальній діяльності:
жебракування;
кримінал;
проституція.
Також злочинні дії батьків, внаслідок яких вони потрапляють у місця позбавлення волі, позбавляють дітей батьківського догляду і в результаті вони потрапляють у державні заклади [39,с.6].
Діти також дуже часто потрапляють на вулицю через конфлікти з друзями ті іншими людьми, через проблеми, які в них виникли і щоб втекти від них діти ідуть на вулицю [46,с.236].
Вільний час у дитини це добре але потрібно вміти правильно ним розпоряджатися, щоб він не призвів дитину до бездіяльності негативних явищ. Всім нам однаково одміряно кожного дня 24 години. З цих днів складається місяць, рік, життя. І від того, як людина буде використовувати кожен такий день, залежатиме, мабуть, це життя і доля взагалі.
За ці 24 години людина встигає зробити немало різних справ; одна — більше, інша — менше: все залежить від характеру і можливостей. Як же трапляється, що, маючи один і той же часовий ресурс, ми отримуємо абсолютно різні результати в навчанні, праці, у справах?
Відповідь,
на нашу думку, криється у раціональному і розумному використанні вільного часу. Одна людина за годину-дві між важливими справами знайде кілька цікавих відомостей в книжках, може зайнятись спортом, врешті-решт посадити квіти або дерево. Інша ж за цей самий час ледве встигає дати ладу своєму зовнішньому вигляду або насититися спогляданням з вікна подій на вулиці.
Та це — в кращому випадку. Наскільки гірше, коли, аби згаяти вільний час, людина вдається до непристойних і згубних вчинків: авантюр, правопорушень. Або знаходить таких же, що байдикують, “друзів”, і тоді ця “співдружність” може заподіяти лиха і собі, і оточуючим людям [58,с.144].
Є чимало підлітків, що мають талант або хист до якоїсь справи. Та, на жаль, не всі вони мають можливість відвідувати гуртки та секції, бо їх батьки не завжди спроможні це оплачувати. Добре, коли потрапляють до рук цікаві книжки або випадає зайнятися корисною та захоплюючою справою!
Нещодавно нас дуже вразили статистичні дані, за якими останнього часу бурхливо зросла дитяча токсикоманія, наркоманія, злочинність.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31 
Інше на тему: Магістерська робота Проблема “дітей вулиці” в Україні

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок