Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Педагогіка -> Крок у майбутнє

Загрузка...

Крок у майбутнє

Назва:
Крок у майбутнє
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,39 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
БІЗНЕС-ФОРУМ
“Крок у майбутнє”
Ведуча:
Дорогі друзі! Шановні гості! Дозвольте привітати вас і запросити стати свідками і учасниками першого в стінах нашої школи бізнес-форуму “Крок у майбутнє”.
Ведучий:
Людині завжди був притаманний потяг до самоствердження, бажання показати свій розум і кмітливість. Для цього існує багато способів. Для когось – це бізнес, для когось – гра, музичне чи театралізоване дійство. Сьогодні ми спробуємо поєднати ці далекі один від одного види людської діяльності.
Ведуча:
Але далекі вони, мабуть, тільки на перший погляд. У сучасному бізнесі успіх багато в чому залежить від кмітливості, винахідливості, згуртованості команди однодумців.
Ведучий:
У бізнесі, як і в грі, людина інколи опиняється в скрутній ситуації і тільки її спроможність ризикувати, миттєво реагувати на життєві обставини забезпечують успіх, перемогу.
До участі в бізнес-форумі запрошені люди, які знайшли в житті своїх однодумців, люди, які довели свою спроможність ризикувати і добиватися успіху.
Ведуча:
Розвиток туристичного бізнесу є одним із головних чинників творення позитивного міжнародного іміджу України. Провідні туристичні фірми держави дедалі активніше розвивають внутрішній і в’їзний туризм, пропонуючи привабливий якісний вітчизняний продукт. Постійним зарубіжним партнером в галузі туризму виступає авторитетна у світі британська компанія “JIE Iraxl Exhibitions”.
Ведучий:
До представлення досягнень туристичного бізнесу запрошуємо інформаторів ЦСУ в галузі туризму Юлію Мацюк та Петра Мандзюка.
1. Туризм це стан людської душі. Та щоб вибаглива і тонка душа туриста залишалась задоволеною, в цій сфері працюють сотні тисячі людей. Ті з наших громадян, котрі останнім часом скористалися послугами туристичних фірм, могли оцінити закордонних сервіс, якщо, звичайно, мали справу із серйозними туроператорами. Гасло “за гроші клієнта – все, що він забажає” працює там безвідмовно, інша річ, що український турист, у переважній свій більшості, відчуває скруту саме з грішми.
2. Україна володіє чудовими можливостями для розвитку в’їздного туризму. Карпати і Крим, лікувальні води Трускавця, Миргорода, Куяльника, Чорне та Азовське моря, помірний клімат, можливості зимових видів відпочинку, пам’ятники архітектури та історії, наші древні міста могли б привабити іноземних туристів, у яких зараз із грішми все гаразд. Саме на зрушення в цій галузі спрямовані Указ Президента 1999 року та Державна програма розвитку туризму до 2005 року. Україна має посісти належне місце в туристичному бізнесі.
1. Кращими представниками туристичної сфери, які вже плідно працюють у цьому напрямку визнано круїзну компанію “Червона рута”, у внутрішньому туризмі ЗАТ “Укрпрофтур”. Вітчизняною “Меккою” туризму визнано Київ. Кращий туристичний авіаперевізник “Міжнародні авіалінії України”, а кращим туристичним підприємством визнано ЗАТ “Гамалія”. Найефективніше із зарубіжних представництв співпрацює з нашими туристичними організаціями Посольство України у ФРН. Найкращим довідником у сфері туризму визнане п’ятитомне видання нормативно-правових актів “Туризм в Україні”, підготовлене фахівцями туристичної асоціації України. Кращими інформаційними джерелами в галузі туризму визнано газету “Україна туристична” (головний редактор Валентина Дрозд) та журнал “Міжнародний туризм” (головний редактор Олександр Горобець).
2. Для пожвавлення роботи в цій галузі в 1999 році туристичною асоціацією України започатковано акцію “Кришталевий лелека”, яка передбачає щорічне визначення та нагородження переможців і лауреатів у більш як двадцяти номінаціях, щорічно проводиться спеціалізований ярмарок “Туризм, санаторно-курортне лікування та відпочинок”, в останньому з них взяло участь 128 санаторно-курортних закладів “Укрпрофоздоровниці”, де щорічно лікується понад 600 тисяч громадян, у тому числі 150 тисяч дітей, 60 тисяч важко хворих у спеціалізованих реабілітаційних відділеннях, 150 тисяч постраждалих від Чорнобильської катастрофи.
Ведуча:
Запрошуємо до виступу менеджера туристичної фірми ___________________ в місті Івано-Франківську.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Інше на тему: Крок у майбутнє

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок