Головна Головна -> Інше українською -> Підприємництво -> Роздрібна торгівля промисловими товарами

Роздрібна торгівля промисловими товарами

Назва:
Роздрібна торгівля промисловими товарами
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,09 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ЗМІСТ

1. Резюме

2. Опис товару

3. Опис ринку

4. Конкуренція

5. План маркетингу

6. План ведення бізнесу

7. Прогноз витрат

8. Фінансовий план

9. Оцінка ризику

10. Заключення

РЕЗЮМЕ

Даний бізнес-план відноситься до роздрібної торг ліві промисловими товарами на ринках нашої області. Проектом передбачається організація роздрібної торгівлі промисловими товарами, а саме одяг, взуття, посуду, канцтовари, вивчення умов ринку та споживчого попиту населення. Розширення та насичення ринку промисловими товарами.

Організаційною формою буде одноособова власність та отримання прибутку, що для цього овиду діяльності найбільше доцільно буде реєстрація діяльності на патент з фіксованим податком. Спочатку діяльність буду вести на ринках області (Коршів, Фотинія, Коломия). В майбутньому планую залучити ще одного або двох працівників для розширення діяльності.

Даний проект зорієнтований на якісну промислову продукцію, яка буде користуватися великим попитом у населення.

Враховуючи якість товару, цінову пропозицію, ширину асортименту пропонованого товару та можливість розширення бізнесу, популярність окремих торгових марок, які планую реалізувати враховуючи попит і потреби населення, мінімальні накладні витрати та транспортні послуги, передбачається, що окупність проекту становитиме 1 рік.

Величина стартового капіталу для започаткування бізнесу знаходиться в межах 10000 грн.

Основні джерела поступлення коштів:

- фонд підтримки підприємництва;

- міськрайцентр зайнятості;

- власні кошти.

Виходячи із середньомісячного товарообороту, можна очікувати, що фінансовий результат складатиме орієнтовано 1000,00 грн. чистого доходу в місяць.

ОПИС ТОВАРУ

Ринок товарів промислового характеру є недостатньо задоволеним на ринку, оскільки культурній реалізації товарів заважає явище стихійної торгівлі та одноманітність товарів. Завдяки постійному покращенню культури обслуговування, обсягів збуту промислової продукції повинні постійно зростати. Що буде витісняти з місцевого ринку продукцію низької якості, не конкурентоспроможну.

Основна перевага моєї продукції полягає в тому, що вона буде справді високоякісною та доступною за ціною.

Для постійних покупців буде діяти гнучка система знижок, кращі взірці та моделі будуть пропонуватися постійним клієнтам, ввічливе і шанобливе ставлення до обслуговування клієнта.

КОНКУРЕНЦІЯ

Основними конкурентами промислової групи є інші торгові комплекси і підприємці, які реалізують свою продукцію на місцевих ринках.

Але оскільки передбачається, що максимальна націнка на пропоновані нами промислові товари складатиме в середньому не більше 10% (в залежності від виду товару, сезонності попиту на нього та рівня цін в найближчих підприємців-конкурентів), товарний асортимент буде достатньо широким. Мій бізнес буде спрямований на максимальне задоволення споживача (клієнта), при цьому буде забезпечена висока якість обслуговування та доступні ціни запропонованих товарів, буде враховуватись по сезонність мого товару: як одягу так і взуття.

ПЛАН МАРКЕТИНГУ

Маркетингова стратегія реалізації товарів легкої промисловості базується на реалізації продукції з торгового приміщення та виїзної торгівлі.

Загалом можна виділити три аспекти, завдяки яким, на мою думку, вдасться збільшити попит на товар:

- помірні ціни

- відповідна викладка товару

- високий рівень обслуговування

- заохочення клієнта різними знижками цін на окремі види товару.

Отже товар повинен бути не лише якісним, але й недорогим. А для того, щоб ціни були низькі і доступними для клієнта з середнім рівнем прожиття, націнка на товар не повинна перевищувати 10-15%. Думаю, що в такий спосіб мені вдасться не лише отримати прибуток, але й пропонувати покупцям товар за помірними цінами.

Дуже важливо не лише здобути клієнта, але й утримати його.

Для привернення більшої кількості клієнтів потрібно повісити вивіску, зробити рекламу. Також планую проводити різні акції по розпродажу товарів.

Передбачається, що згідно із сезонними коливаннями об’єми закупівель будуть не помітно коливатись. Поставки продукції будуть здійснюватися по мірі реалізації продукції.

Розрахунок ціни буде проводитись із націнкою не більше 10-15% від закупівельної ціни товару, оскільки це буде найреальніше для втілення того задуму.

ПЛАН ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Для реалізації проекту потрібно оформити свідоцтво СПД, свідоцтво платника єдиного податку, придбати в оренду торгове приміщення.

Вид моєї діяльності – це роздрібна торгівля промисловими товарами. В асортимент, я думаю включити товари, розраховані на різні вікові категорії.

Планується, що перспективі з метою нарощування об’єму продаж, та збільшення рівня чистого доходу, можна буде створити ще одну торгову точку, або відкрити власну крамницю, ще більш розширити асортимент реалізованої продукції, при чому асортимент буде постійно оновлюватись.

Основна мета моєї діяльності – це задоволення потреб споживачів пред’явленою продукцією.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Роздрібна торгівля промисловими товарами

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок