Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Адвокат

Адвокат

Назва:
Адвокат
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,11 KB
Завантажень:
300
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Адвокат – професійний юрист, якому в встановленому порядку дозволено надавати платну юридичну допомогу громадянам та організаціям.
Адміністративна відповідальність - відповідальність громадян та юридичних осіб за учинене ними адміністративне правопорушення, одна з форм юридичної відповідальності.
Адміністративне стягнення – міра відповідальності за учинене адміністративне правопорушення. Це може бути попередження; штраф; вилучення або конфіскація предмету, який став зброєю або безпосереднім об’єктом адміністративного правопорушення; позбавлення відповідного права; виправні роботи; арешт.
Активне виборче право – право громадян обирати склад виборних органів державної влади та місцевого самоврядування.
Бюджет України – план утворення й використання фінансових ресурсів для забезпечення функцій, що здійснюються органами державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Держ. бюджет України затверджується щорічно ВРУ на період з 01.01. по 31.12, а за особливих обставин на інший період.
Верховна Рада України – парламент – єдиний орган законодавчої влади в Україні. Розглядає та вирішує питання державного і суспільного життя, що потребують урегулювання законами України, а також здійснює
Вибори – процес, унаслідок якого певна сукупність людей через голосування формує склад державного органу чи органу місцевого самоврядування.
Виконавча влада України – різновид державної влади. Виконавчі органи поділяються на вищі (КМУ, РМ АРК), центральні (міністерства, держ. комітети; інші органи центр. вик. влади зі спец. статусом); місцеві (ОДА, РДА на чолі з головами цих адміністрацій та їхні відділи та управління, а також адміністрації держ. підприємств; виконкоми й голови сіл., сел., міських рад).
Вина – в праві психічне відношення особи до своєї протиправної поведінки та її наслідкам.
Відпустка – передбачена трудовим законодавством форма реалізації права громадян на відпочинок.
Галузь права – це сукупність правових норм (приписів) інститів права, що регулюють певну сферу сусп. відносин у межах конкретного предмета і методу правового регулювання з урахуванням принципів і завдань такого регулювання.
Гіпотеза – це та частина правової норми, в якій описані умови, при настанні яких вводиться в дію дана норма.
Громадянин України - особа, яка знаходиться у сталих юридичних зв’язках із державою, що проявляється саме в наявності відповідного громадянства.
Громадянство України – необмежений у просторі й часі правовий зв’язок особи з державою, який зумовлює поширення на особу всіх конституційних прав та обов’язків.
Деліктоздатніть – закріплена в законі здатність суб’єкта нести юридичну відповідальність за вчинене правопорушення.
Демократія – форма державного устрою, яка основана на визнанні таких устоїв конституційного строю, як народовладдя та політичний плюралізм, свобода та рівність громадян, не відчужуваність прав людини.
Демократична держава – держава, що базується на визнанні та втіленні в суспільну практику таких принципів конституційного устрою, як народовладдя, політичний плюралізм, свобода й рівність громадян, реальність й невід’ємність прав людини тощо.
Демократичний державний режим – державний режим, за якого реально забезпечується здійснення широкого кола прав і свобод громадян, які мають реальні можливості впливати на формування та діяльність державних органів.
Держава – особлива політико-територіальна організація, що має суверенітет, спеціальний апарат управління і примусу та здатна надавати своїм приписам загально-обов’язкової сили для всього населення країни.
Державна влада – здійснюється за принципом її поділу на законодавчу, виконавчу й судову.
Державна власність – економічне відношення належності майна державі, основою юридичною формою якого виступає право державної власності.
Державний апарат – система органів держави, які виконують управлінські функції.
Державний режим – сукупність форм і методів здійснення державної влади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Адвокат

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок