Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Адміністративне право

Адміністративне право

Назва:
Адміністративне право
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
8,23 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Самостійна робота
з предмету
Адміністративне право


ЗАВДАННЯ 1.
Національна Академія наук (НАН) – вища наукова організація України, яка організовує і здійснює фундаментальні і прикладні дослідження, з найважливіших проблем гуманітарних, технічних, природничих наук, а також координує здійснення фундаментальних досліджень у наукових установах та організаціях незалежно від їх форми власності.
Галузеві академії здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства та своїх статутів які приймають і затверджують на загальних зборах уповноважених представників. Галузеві академії покликані забезпечувати розвиток науки, її практичну відповідність, користуються державною підтримкою і діють на засадах чинного законодавства і статутів.
До повноважень НАН відноситься призначення вчених України дійсними членами (академіками) та членами-кореспондентами, а науковців зарубіжних країн іноземними вченими відповідних академій.
НАН
Українська Академія аграрних наук |
Українська Академія педагогічних наук |
Українська Академія медичних наук |
Українська Академія правових наук |
Академія мистецтв України
ЗАВДАННЯ 2
Міліція України – це державний озброєний орган виконавчої влади, покликаний захищати життя, здоров’я, права і свободи людини і громадянина, власність, природне навколишнє середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань. Організація і порядок діяльності міліції визначається законом України “Про міліцію” від 20.12. 1991р. із наступними змінами і доповненнями.
Діяльність міліції базується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з трудовими колективами, громадськими організаціями і населенням.
На міліцію покладені наступні функції:
адміністративна;
оперативно-розшукова;
кримінально-процесуальна;
виконавча;
профілактична;
охоронна (на договірних засадах).
Підрозділи міліції:
- кримінальна міліція;
- кримінальна міліція у справах неповнолітніх;
- міліція громадської безпеки;
- транспортна міліція;
- ДАІ;
- міліція охорони;
- спеціальна міліція;
Адміністративні повноваження:
Зобов’язана | Має право
Забезпечувати безпеку громадян і громадський порядок, виявляти, запобігати, припиняти і розкривати злочини, забезпечувати безпеку дорожнього руху, здійснювати реєстрацію та облік автотранспортних засобів, контролювати додержання громадянами паспортної системи виїзду та в’їзду, перебування в Україні, давати дозвіл на придбання, зберігання, носіння перевезення зброї та інших боєприпасів, виконувати кримінальні покарання та адміністративні стягнення тощо. | Перевіряти у громадян при підозрі у вчиненні правопорушення документи, що посвідчують особу, вести профілактичний кримінальний облік правопорушників і злочинців, здійснювати гласні та негласні оперативно-розшукові заходи, вимагати від громадян і посадових осіб які порушують громадський порядок, припинення правопорушень та дій, що перешкоджають здійснювати повноваження міліції, складати протоколи про адміністративні правопорушення, накладати адміністративні стягнення.
 
ЗАВДАННЯ 4.
Прийняте ректором рішення є незаконним. Згідно Закону України “Про вищу освіту”, умови прийому до вищого навчального закладу, затверджуються на основі стандартів вищої освіти.
Ректор навчального закладу здійснює виключно управлінські функції і видавати розпорядження щодо зміни вимог прийому до навчального закладу він не має права.
Приватний підприємець Колосенко підлягає покаранню у вигляді адміністративного стягнення до нього будуть застосовуватись покарання у вигляді конфіскації засобів, грошей, отриманих від здійснення даної підприємницької діяльності, позбавлення ліцензії за грубе порушення норм підприємницької діяльності.
ЗАВДАННЯ 5
Провадження у справах про адміністративні правопорушення - це діяльність учасників адміністративно-деліктних відносин щодо розгляду та вирішення адміністративних справ, зокрема, щодо застосування адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Адміністративне право

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок