Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Участь та повноваження адвоката у судах першої інстанції. Судові дебати

Участь та повноваження адвоката у судах першої інстанції. Судові дебати

Назва:
Участь та повноваження адвоката у судах першої інстанції. Судові дебати
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,29 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Участь та повноваження адвоката у судах першої інстанції. Судові дебати
Правосуддя як окремий вид державної діяльності й основний засіб реалізації судової влади полягає у розгляді і вирішенні кримінальних, цивільних, адміністративних справ різними ланками судової системи.
Відповідно до закону України “Про судоустрій України” судами першої інстанції є місцеві суди. Місцевими загальними судами є районні, районні у містах, міські та міськрайонні суди, а також військові суди гарнізонів.
Місцевий суд, тобто суд першої інстанції розглядає всі справи віднесенні процесуальним законом до його підсудності.
Згідно з кримінально-процесуальним законодавством, справа яка надійшла від прокурора, досудового розгляду проходить ще одну стадію, тобто попереднього розгляду справи суддею. Так, ст.220 КПК, регулює порядок досудового розгляду справи, вказує, що попередній розгляд справи здійснюється суддею одноособово з обов’язковою участю прокурора. Що ж стосується участі захисника, то законодавець зазначає лише, що інші учасники процесу повідомляються про день судового розгляду справи, але неявка їх не перешкоджає такому. Отже, неявка прокурора є перешкодою, а неявка адвоката-захисника не може бути перешкодою до розгляду справи.
Ст.244 КПК визначає, що за результатами досудового розгляду справи суддя своєю постановою приймає одне з таких рішень: про призначення справи д судового розгляду, про зупинення провадження в справі, про повернення справи прокуророві, про направлення справи за ????, про закриття справи, про повернення справи на додаткове розслідування прокурор не може бути повністю об’єктивним про обговоренні зазначених питань під час попереднього розгляду справи. Без сумніву, у цих випадках доводи захисту могли б сприяти судді більш виважено й бепомилково прийняти одне з рішень, передбачених ст.244 КПК. Проте, що законодавець не надає особливого значення участі захисту в попередньому розслідуванні справи, свідчить і зміст норми ст.253 КПК, яка зобов’язує суддю вирішити питання про призначення обвинуваченому захисника лише після винесення рішення про прийняття справи до свого розгляду, попереднього розгляду справи інтереси обвинуваченого не потребують захисту. Про справу

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Участь та повноваження адвоката у судах першої інстанції. Судові дебати

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок