Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Тимчасова інструкція з діловодства в місцевому загальному суді

Тимчасова інструкція з діловодства в місцевому загальному суді

Назва:
Тимчасова інструкція з діловодства в місцевому загальному суді
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,11 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Тимчасова інструкція з діловодства в місцевому загальному суді
1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція встановлює загальні правила ведення судового діловодства в районних, районних у містах, міських,
міськрайонних судах, військових судах гарнізонів (далі - суди) і регламентує порядок роботи з документами з моменту їх надходження
чи створення в суді до відправлення або передання в архів, звернення до виконання судових рішень.
1.2. Положення цієї Інструкції поширюються також і на організацію роботи з документами, що створюються і опрацьовуються засобами обчислювальної, комп'ютерної та електронної техніки.
Комп'ютерні (автоматизовані) технології обробки документної інформації повинні відповідати вимогам державних стандартів та Інструкції.
1.3. Порядок ведення діловодства, що містить інформацію з обмеженим доступом, діловодства за зверненнями громадян і діловодства з питань роботи з кадрами визначається чинним законодавством України.
1.4. Прийняття вхідної кореспонденції з ознаками підозрілих вкладень здійснюється із суворим додержанням чинного законодавства України.
1.5. Установлена Інструкцією система судового діловодства є обов'язковою для всіх працівників суду. В окремих судах, перелік яких визначається Державною судовою адміністрацією України
(модельні суди), судове діловодство може здійснюватися відповідно до іншого чинного законодавства України.
1.6. Організаційне керівництво діяльністю суду здійснює голова відповідного суду.
Організацію діловодства в суді відповідно до цієї Інструкції забезпечує керівник апарату (завідуючий секретаріатом) суду або інший працівник апарату суду, який виконує його обов'язки (далі - керівник апарату суду).
Керівник апарату суду підпорядковується голові суду і координує свою діяльність з відповідним територіальним управлінням державної судової адміністрації.
Керівник апарату суду ознайомлює всіх працівників апарату суду з нормативно-правовими актами і методичними матеріалами з діловодства.
1.7. Усі працівники апарату суду зобов'язані виконувати вимоги Інструкції, є відповідальними за збереження процесуальних
та інших документів, а також за нерозголошення інформації, що міститься в них.
Обов'язки, права і відповідальність працівників апарату суду визначаються їх посадовими інструкціями, що затверджуються наказом голови суду.
За порушення вимог Інструкції працівники апарату суду притягаються до відповідальності в порядку, установленому чинним законодавством України.
1.8. У разі звільнення працівника, а також у разі його відпустки, відрядження чи тривалої відсутності з різних причин усі одержані ним для виконання службові документи за вказівкою
керівника апарату суду передаються особі, яка його заміщає.
1.9. Приймання громадян у суді здійснюється згідно з Правилами внутрішнього розпорядку суду, затвердженими наказомголови суду, та відповідними законами України. Графік приймання громадян і Правила внутрішнього розпорядку суду вивішуються в суді на спеціально пристосованому стенді (дошці об'яв суду).
1.10. Діловодство суду ведеться державною мовою.
1.11. Оформлення організаційно-розпорядчих документів, створюваних у результаті діяльності суду, здійснюється відповідно до Національного стандарту України, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 N 55 ( v0055609-03 ).
1.12. Усі журнали прошнуровуються і скріплюються гербовою печаткою, а також підписом голови суду; кожен аркуш журналу повинен бути пронумерований.
1.13. Заповнення форм статистичної звітності, статистичних карток на осіб, стосовно яких судом розглянуто кримінальні справи, та карток обліку сум шкоди, заподіяної злочинами, регламентується відповідними інструкціями.
2. Порядок приймання судових справ і кореспонденції
2.1. Усі судові справи та кореспонденція, у тому числі документи, надіслані електронною поштою, факсимільним зв'язком, а також телеграми, що надходять до суду, приймаються, опрацьовуються
та передаються за призначенням працівниками апарату суду відповідно до обов'язків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Тимчасова інструкція з діловодства в місцевому загальному суді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок