Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Задача

Задача

Назва:
Задача
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,91 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
3. Працівники міліції затримали гр. М. за вчинення дрібного хуліганства у п’ятницю ввечері. Оскільки в суді субота і неділя – вільні дні, М. було затримано до понеділка, коли суддя розглянув справу і застосував до порушника виправні роботи.
Чи було порушено закон при притягненні гр. М. до відповідальності?
Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може здійснюватися у випадках прямо передбачених законодавством, з метою встановлення особи правопорушника, складання протоколу про адміністративне правопорушення, забезпечення своєчасного і правильного розгляду справ та виконання постанов у цих справах лише органами (посадовими особами), уповноваженими на те законодавством, а саме: органами внутрішніх справ, прикордонними військами, посадовими особами воєнізованої охорони, а також посадовими особами військової автоінспекції.
Адміністративне затримання полягає в короткостроковому обмеженні особистої свободи порушника. Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більше як три години.
Строк адміністративного затримання обчислюється з моменту доставки порушника для складання протоколу, а особа, яка була в стані сп’яніння, - з часу її витвереження.
На підставі ст. 263 КУпАП „ ” осіб, які вчинили дрібне хуліганство, може бути затримано до розгляду справи суддею. В даному випадку при притягненні гр. М. до адміністративної відповідальності не було порушено норм закону.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Задача

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок