Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Звіт про виконану роботу на практиці

Звіт про виконану роботу на практиці

Назва:
Звіт про виконану роботу на практиці
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,60 KB
Завантажень:
707
Оцінка:
 
поточна оцінка 2.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Щоденник практики
Спеціальність „Правознавство”


Звіт про виконану роботу на практиці
На цій практиці я дізнався про діяльність такого органу в Україні як адвокатура. Дізнався про функції і завдання. Насамперед хочу сказати, що адвокатура України є добровільним професійним громадським об’єднанням, покликаним згідно з Конституцією України сприяти захисту прав, свобод та представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, подавати їм іншу юридичну допомогу.
Адвокатом може бути громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи за спеціальністю юриста або помічника адвоката не менше 2-ох років, склав кваліфікаційний іспит, одержав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та прийняв Присягу адвоката України.
Адвокат не може працювати в суді, прокуратурі, державному нотаріаті, органах внутрішніх справ, служби безпеки державного управління. Адвокатом не може бути особа яка має судимість. Діяльність адвокатури регулюється Конституцією України, законом „Про адвокатуру”, іншими законодавчими актами України і статутами адвокатських об’єднань.
Адвокати України здійснюють свою діяльність на принципах верховенства закону, незалежності, демократизму, гуманізму і конфіденційності. Адвокат має право займатись адвокатською діяльністю індивідуально, відкрити своє адвокатське бюро, об’єднуватись з іншими адвокатами в колегії, адвокатські фірми, контори та інші адвокатські об’єднання, які діють відповідно до закону „Про Адвокатуру” та статутів адвокатських об’єднань. Адвокатські об’єднання діють на засадах добровільності, колегіальності та гласності.
Адвокатська реєстрація проводиться у Міністерстві юстиції України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Адвокатські об’єднання письмово повідомляють місцеві органи влади про свою реєстрацію, а адвокати – про одержання свідоцтва на право займатися адвокатською діяльністю.
Порядок утворення, діяльності, реорганізації та ліквідації адвокатських об’єднань, структура, штати, функції, порядок витрачання коштів, права та обов’язки керівних органів, порядок їх обрання та інші питання, що належать до їх діяльності, регулюються статутом відповідного об’єднання.
Адвокатські бюро, колегії, фірми, контори та інші адвокатські об’єднання є юридичними особами.
Адвокати дають консультації та роз’яснення з юридичних питань, усні і письмові довідки щодо законодавства; складають заяви, скарги та інші документи правового характеру; посвідчують копії документів у справах які вони ведуть; здійснюють представництво в суді, інших державних органах, перед громадянами та юридичними особами, подають юридичну допомогу підприємствам, установам, організаціям; здійснюють правове забезпечення підприємницької діяльності та зовнішньоекономічної діяльності громадян і юридичних осіб; виконують свої обов’язки відповідно до кримінально-процесуального законодавства у процесі дізнання та попереднього слідства. Адвокат може здійснювати й інші види юридичної допомоги, передбачені законодавством.
При здійсненні професійної діяльності адвокат має право:–
представляти і захищати права та інтереси громадян і юридичних осіб за їх дорученням у всіх органах, підприємствах, установах і організаціях, до компенсації яких входить вирішення відповідних питань;–
збирати відомості про органи які можуть бути використані як докази в цивільних, господарських, кримінальних справах і справах про адміністративні правопорушення, зокрема:
запитувати і отримувати документи або їх копії від підприємств, установ, організацій, об’єднань, а від громадян за їх згодою;–
ознайомлюватися на підприємствах, в установах і організаціях з необхідними для виконання доручення документами і матеріалами, за винятком тих, таємниця яких охороняється законом.–
отримувати письмові висновки фахівців з питань, що потребують спеціальних знань.–
застосовувати науково-технічні засоби відповідно до чинного законодавства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Звіт про виконану роботу на практиці

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок