Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Магістерська робота Державна служба в Україні – проблеми та основні напрямки її вдосконалення

Магістерська робота Державна служба в Україні – проблеми та основні напрямки її вдосконалення

Назва:
Магістерська робота Державна служба в Україні – проблеми та основні напрямки її вдосконалення
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
70,39 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 
МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА
НА ТЕМУ
„Державна служба в Україні – проблеми та основні напрямки її вдосконалення”


Зміст
Стр.
Вступ 3
Розділ І Поняття, особливості та принципи державної служби 6
Правове регулювання державної служби 18
Особливості та види державної служби 22
Розділ ІІ Управління державною службою 26
Розділ ІІІ Поняття та види державних службовців 33
3.1. Проходження державної служби 39
3.2. Удосконалення професійного навчання державних службовців 49
3.3. Відповідальність державних службовців 58
Розділ IV Проблеми реформування державної служби в Україні 63
4.1. Адміністративна реформа та її вплив на
удосконалення діяльності органів державної служби 63
4.2. Шляхи удосконалення діяльності органів виконавчої влади 80
Висновки 97
Список використаних джерел 100


Вступ
Державна служба – це механізм здійснення цілей та завдань держави. Реалізуючи свої функції, державна служба має стати таким інститутом, через який реалізується демократична сутність держави, підтримується нормальна життєдіяльність суспільства, а державний апарат слугує потребам суспільного розвитку.
Державна служба є важливим соціально-правовим явищем і може бути досліджена з різних точок зору: політичної, соціальної, організаційної, психологічної, етичної, соціологічної.
Актуальність даної роботи полягає в необхідності більш чіткого визначення понять „державна служба”, „державний службовець”, „проходження державної служби”, проведення класифікації державних службовців за рангами та професійно-кваліфікаційними характеристиками, а також визначення на основі проведеного аналізу особливих ознак державної служби та державного службовця, напрямків удосконалення законодавчого регулювання інституту проходження державної служби, окреслити основні напрямки розвитку та вдосконалення такого інституту як державна служба.
Метою даної роботи є визначення проблемних питань розвитку державної служби як інституту, його правового регулювання в Україні, а також подання напрямків можливого вирішення проблем реформування державної служби, а саме, висвітлення основних моментів проведення адміністративної реформи та шляхів удосконалення діяльності органів виконавчої влади.
Предметом дослідження є нормативно-правові акти, що регулюють галузь державної служби, а об’єктом – суспільні відносини у сфері проходження державної служби.
Магістерське дослідження ґрунтується на опрацюванні наявного законодавчого матеріалу, праць провідних вчених теоретиків та практичних працівників в галузі адміністративного права України та близького зарубіжжя.
В теорії термін „інститут” включає в себе сукупність правових норм, які врегульовують однорідні суспільні відносини, пов’язані між собою в якості самостійної групи. Сучасний правовий інститут державної служби - це система правових норм, які регулюють відносини, що виникають в процесі організації самої системи державної служби, статусу державних службовців, гарантій та процедури її реалізації, а також механізму проходження державної служби.
Державна служба має стати повсякденним каналом зв’язку держави та народу, їх взаємодії, а також виступати лідируючою силою суспільства. Подібний підхід здатний забезпечити тільки такий державний апарат і такий його персонал, який зможе обґрунтовано висувати зрозумілі для людей норми поведінки та праці, організовувати та регулювати соціальну активність громадян, домагатися змін і відстежувати їх соціальну ефективність. Державна служба має поєднувати конституційно-зафіксовані наміри та цілі держави, його структури, відношення та зв’язки з кадровим потенціалом держави, втілювати їх в суспільне життя.
Сучасний правовий інститут державної служби – це комплекс правових норм, які регулюють відносини, що складаються в процесі організації самої державної служби, статусу державних службовців, гарантій і процедур його реалізації, а також механізму проходження державної служби.
Актуальність та мета магістерської роботи обумовили наступні завдання наукового пошуку:
визначити поняття, особливості та принципи державної служби, правове регулювання державної служби та її види;
охарактеризувати основні моменти управління державною службою;
дослідити різні підходи до розуміння поняття та видів державних службовців, окремо зупинитись на проблемних питаннях проходження державної служби, удосконалення професійного навчання державних службовців та відповідальності державних службовців;
окреслити проблеми реформування державної служби в Україні та подати шляхи їх вирішення на основі аналізу адміністративної реформа та її впливу на удосконалення діяльності органів державної служби, а також вказати на можливі шляхи удосконалення діяльності органів виконавчої влади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46 Інше на тему: Магістерська робота Державна служба в Україні – проблеми та основні напрямки її вдосконалення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок