Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Управління якістю праці і продукції

Управління якістю праці і продукції

Назва:
Управління якістю праці і продукції
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,97 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
іністерство Аграрної Політики України
Івано-Франківський Аграрний державний коледж
Курсова робота
на тему:
“Управління якістю праці і продукції”
рупа 46 ОВ
Розробив студент:
Гулян П. В.
Керівник:
Кейван Л. С.
вано-Франківськ
2004


Цілі:
Довгострокові (5-10 р.): створення дочірніх підприємств на території України (Східна частина України, Автономна Республіка Крим).
Середньострокові(1-5 р.): побудова мережі магазинів.
Короткострокові: оновлення рухомого складу;
підготовка проектно-кошторисної документації під заплановані проекти;
набір висококваліфікованих працівників.
ілі підприємства є чітко визначені, досяжні, конкретні, враховують вплив середовища функціонування, що позитивно впливає на діяльність організації.
2. Структура управління організацією – лінійно-функціональна. Відповідає вимогам середовища функціонування, але для досягнення організаційних цілей потребує незначного удосконалення. На сьогодні у підпорядкуванні директора є 1 комерційний директор, планується ввести ще одну посаду заступника, фактично існує 3 управлінських служби.
3. Завдання: розміщення оголошень про наявність вакантних посад; здійснення технічного огляду наявного рухомого складу; проведення атестації водіїв тощо.
4.Технологія здійснення продажу-купівлі, потребує удосконалення відповідно до сучасних потреб споживачів.
5. Працівники - менеджери, торгові агенти, експедитори, віком від 18 р., які мають стаж роботи не менше одного року, при умові, що компетентний орган визнає, що протягом цього часу вони набули необхідного досвіду, які мають офіційно дійсне посвідчення про професійну придатність, вищу освіту. Майже всі мають кваліфікацію. У зв'язку із запланованим розширенням організація планує залучити додатково 10чол. Внутрішній чинник позитивно впливає на діяльність організації.
6. Ресурси-Товариство з обмеженою відповідальністю „ПФК" метою забезпечення своєї діяльності у майбутньому кваліфікованими кадрами здійснює оплату за навчання для деяких студентів, а також щомісячно відраховує 5 % від прибутків у резервний фонд для здійснення негайної оплати за
вимогами.
Слід зауважити, "ПФК" максимально використовує наявні організаційні ресурси та потребує їх залучення ззовні.
2.2.Фактори зовнішнього середовища прямого впливу
1. Споживачі. У своїй діяльності товариство орієнтується на забезпечення потреб споживачів, тому воно використовує працю висококласних спеціалістів, новітню техніку та технологію, що підвищує репутацію даного підприємства серед споживачів. При цьому основними групами споживачів є такі: населення міське та сільське; іноземні організації; суб'єкти ЗЕД; індивідуальні замовники з висо-ким рівнем доходу. У зв'язку із розширенням видів діяльності організації планується, що коло споживачів поповниться. Вплив фактора є максимально позитивним, оскільки існує тенденція до зростання попиту на послуги підприємства.
2. Постачальниками є підприємства, з якими ТзОВ "ПФК" уклало угоду про надання їм продукції. У майбутньому у зв'язку з розширенням обсягів діяльності організації планується постачання (імпорт) продукції з-за кордону. Співпраця з відповідальними, обов'язковими та порядними постачальниками позитивно впливає на результати діяльності ТзОВ "ПФК".
3. Конкурентами ТзОВ "ПФК" є ТзОВ "Гарант", ТзОВ "ПТД", ПП "Ас-то-Захід" , ТзОВ "Крона-Львів", ДП "Лада експорт Львів". У майбутньому після розширення організацією видів діяльності очікується, що конкурентами підприємства стануть ТД "Авіас" та підприємство "Галич".
4. Державні органи влади розробляють, формулюють і затверджують засади функціонування організацій в державі, зокрема, Державна податкова адміністрація контролює діяльність "ПФК". Підприємство керується у своїй діяльності правовими актами, що розробляються та затверджуються місцевими та всеукраїнськими органами державної влади.
5. Інфраструктура. При здійсненні купівлі-продажу по території України інфраструктура негативно впливає на діяльність організації через незадовільний стан автомобільних доріг, що призводить до підвищення рівня небезпеки перевезень, пришвидшення зносу автотранспортних засобів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Управління якістю праці і продукції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок