Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Методи судово-бухгалтерської експертизи та їх особливості

Методи судово-бухгалтерської експертизи та їх особливості

Назва:
Методи судово-бухгалтерської експертизи та їх особливості
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,25 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Тема:
“Методи судово-бухгалтерської експертизи та їх особливості”


Зміст
Вступ ............................................................................................................................3
Розділ 1. Характеристика методів документування та виявлення злочинів .......5
Розділ 2. Використання прийомів дослідження документальних даних та методів фактичного контролю господарської діяльності ....................................9
Висновки ...................................................................................................................23
Список використаних джерел та літератури ........................................................24
Вступ
Кардинальні зміни в економіці нашої держави, пов'язані з переходом України на ринкові засади господарювання, зміною форм власності, а відтак ускладненнями у правозастосовчій практиці, особливо у боротьбі зі злочинністю у сфері економіки, вимагають від працівників правоохоронних органів глибокого осмислення суті цих явищ і процесів. Для цього необхідно володіти не лише юридичними та спеціально-правовими знаннями, а й навичками бухгалтерського обліку, аналізу господарської діяльності, тобто мати спеціальну економічну підготовку.
Необхідність озброєння спеціальними економічними знаннями випливає насамперед з особливостей злочинів, що реєструються працівниками апаратів Державної служби боротьби з економічною злочинністю. З точки зору криміналістики особливості злочинних посягань, спрямованих проти державного майна та майна підприємств інших форм власності, полягають у тому, що сліди цих посягань відбиваються в документах. Отже, бухгалтерські документи, які відображають господарську діяльність підприємств, є одним із основних видів доказів у справах про розкрадання та інші господарські злочини. З точки зору кримінології, корисливі злочини, які скоюються в галузях економіки, мають латентний (замаскований) характер. Тому для їх розкриття необхідно володіти не лише тактикою виявлення, а й методикою, в основу якої покладено використання обліково-бухгалтерської, фінансової та статистичної документації. За умов формування ринкових відносин, створення багатоукладної економіки, на першому місці у справі підготовки висококваліфікованих кадрів для правоохоронних органів стоїть питання - чому вчити?
Бухгалтерські та інші економічні знання відіграють важливу роль у кримінальному та цивільному судочинстві, в організації та проведенні оперативно-розшукових і профілактичних заходів щодо виявлення та попередження корисливих правопорушень. Дійовим важелем в оволодінні цими знаннями з метою використання їх в юридичній практиці є комплексна економіко-правова дисципліна - судова бухгалтерія.
Предметом судової бухгалтерії с негативні зміни в господарській діяльності підприємств та організацій, спричинені будь-якими деструктивними факторами.
Судова бухгалтерія тісно пов'язана з такими економічними та юридичними дисциплінами, як бухгалтерський облік, економіка галузей народного господарства, аналіз господарської діяльності, ревізія і контроль господарської діяльності, кримінальний процес, кримінальне і цивільне право, криміналістика, оперативно-розшукова діяльність.
Метою контрольної роботи є комплексне та всебічне вивчення методів судово-бухгалтерської експертизи та їх особливостей.
 
Розділ 1. Характеристика методів документування та виявлення злочинів
Успішне розкриття злочинів багато в чому залежить від своєчасного виявлення їх ознак, наукового і практич-ного знання природи скоєння злочинів. Філософи від-значають, що все в природі, предметах (речах) та відно-синах взаємопов'язане і передає певну частину інформа-ції про себе іншим явищам. Ця теза є методологічним обґрунтуванням того, що в світі немає абсолютно невідомих діянь і, отже, будь-яке діяння можна пізнати за прямими або опосередкованими ознаками, які залишаю-ться як у матеріальних предметах, так і в свідомості окремих осіб.
В умовах економічної реформи стиль і методи роботи відповідних підрозділів органів внутрішніх справ потре-бують постійного вдосконалення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Інше на тему: Методи судово-бухгалтерської експертизи та їх особливості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок