Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Порівняльна характеристика Кодексу України про адміністративні правопорушення з медичним законодавством

Порівняльна характеристика Кодексу України про адміністративні правопорушення з медичним законодавством

Назва:
Порівняльна характеристика Кодексу України про адміністративні правопорушення з медичним законодавством
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,27 KB
Завантажень:
0
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Порівняльна характеристика Кодексу України про Адміністративні правопорушення з медичним законодавством

В Кодексі України про адміністративні правопорушення зазначені у главі V адміністративні правопорушення в галузі праці та здоров’я населення, а саме ст. 41-3, 42, 45, 45-1, 46, 46-2, які регулюються нормами медичного законодавства.
На мою думку, нормативну базу у галузі охорони здоров’я потрібно спростити і зробити один кодекс, як один із варіантів представлених мною, наприклад, Медичний кодекс або Кодекс України про охорону здоров’я.
Кодекс України про адміністративні правопорушення визначає відповідальність за правопорушення в даних статтях, але зпираючись на закон України, який регулює більш конкретно дану сферу, то можна звернути увагу на те, що в Законі і в Кодексі України про адміністративні правопорушення зазначено одне і теж саме, тобто навіщо ці статті регулювати адміністративним кодексом, якщо можна прийняти Медичний Кодекс і в ньому встановити дану відповідальність за правопорушення. Наприклад, Закон України «Про донорство крові та її компонентів» ст.. 20 «відповідальність за порушення прав донорів, порядку взяття, переробки, зберігання, реалізації та застосування донорської крові, її компонентів та препаратів.» Особи винні у порушенні встановлені Законом прав донорів, порядку порядку взяття, переробки, зберігання, реалізації та застосування донорської крові, її компонентів та препаратів та відповідних консервуючи розчинів, порядку обміну донорською ю, її компонентами і препаратами та вивезення їх за межі України несуть відповідальність встановлену дисциплінарну адміністративним, цивільно-правовим, кримінальним законодавством. Ця стаття має відсильний характер на Кодекс України про адміністративні правопорушення.
Закон України «Про протидію поширення хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ» В ст. 24 «Відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту прав людей, які живуть з ВІЛ, та відповідальність за завідоме створення ризику небезпеки зараження чи зараження ВІЛ-інфекцією іншої особи.» Порушення законодавства у сфері запобігання поширенню ВІЛ-інфекції тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність у встановленому законом порядку. Ця стаття також має відсильний характер на Кодекс України про адміністративні правопорушення.
Отже, можна зробити висновок, що регулюванню статей у галузі охорони здоров’я Кодексом України про адміністративні правопорушення немає потреби, бо нормативна база медичного законодавства дуже різноманітна і об’ємна, а людині яка вперше користується даною сферою , буде дуже важко користуватися нормативно-правовими актами, які регулюють цю сферу.
На мою думку, треба прийняти Медичний Кодекс України і всі положення які регулюють медичну сферу будуть врегульовані і прості для користування будь-якою особою.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Порівняльна характеристика Кодексу України про адміністративні правопорушення з медичним законодавством

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок