Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Оцінка туристського ринку країни Угорщини з метою інтенсифікації двосторонніх зв’язків в сфері туризму

Оцінка туристського ринку країни Угорщини з метою інтенсифікації двосторонніх зв’язків в сфері туризму

Назва:
Оцінка туристського ринку країни Угорщини з метою інтенсифікації двосторонніх зв’язків в сфері туризму
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
28,17 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
“Оцінка туристського ринку країни Угорщини з метою інтенсифікації двосторонніх зв’язків в сфері туризму”


План


1. Загальна характеристика внутрішнього ринку(економічні, соціальні, політико-правові аспекти)
16 листопада 1918 р. Угорщина була проголошена республікою.
У 1989 р. Угорська Народна Республіка була перейменована в Угорську Республіку.
Угорщина і сьогодні є своєрідним місцем між сходом і заходом Європи. Столицю Угорщини - Будапешт - називають перлиною Дунаю. Вона дуже багата пам'ятниками архітектури.
Площа Угорщини: 93.03 тис. кв. км.
Географічне положення Угорщини: Угорщина - Держава в Центральній Європі. На півночі граничить із Словаччиною, на північному сході з Україною, на сході - із Румунією, на півдні із Сербією, Хорватією і Словенією, на заході з Австрією.
Клімат: помірний, континентальний. Середньорічна температура липня + 22°С, січня - 4°С. Травень, червень і листопад - самі дощові місяці. Липень - самий жаркий місяць, а січень самий холодний.
Державний устрій Угорщини: парламентська республіка.
Глава держави Угорщини: Президент
Населення Угорщини: Основне населення - угорці. У країні також живуть словаки, румуни, німці, хорвати, серби, цигані й ін.
Віросповідання Угорщини: католицизм (католики 67%, протестанти (в основному лютерани) - 25%)
Державна мова Угорщини: угорський, так само говорять на німецькому, англійському і російському.
Грошова одиниця Угорщини: форинт, рівний 100 філерам
Час Угорщини: середньоєвропейський.
Рівень життя Угорщини: Один із головних форпостів соціалістичного табору в минулому, країна зараз є, по оцінках західних спеціалістів, найбільшою державою, що динамічно розвивається, серед колишніх соратників по боротьбі зі світовим капіталізмом. А серед шістки першочергових претендентів на вступ у Європейську Спілку, однією із самих перспективних. Зараз в Угорщині на повний хід йде процес по приведенню законодавства у відповідність із нормами ЄС. У Угорщині сформувалася індустріально-аграрна структура економіки західноєвропейського типу: промисловість і будівництво забезпечують більш 30% зробленого ВВП, сільське господарство - біля 5%, а сфера послуг - більш 60%.
Промисловість в Угорщині подана секторами машинобудування (виробництво "Икарусов"), електроніки (випуск засобів зв'язку й обчислювальної техніки). Угорщина має у своєму розпорядженні значне виробництво глиноземів. Розвито хімічну промисловість (виробництво синтетичних матеріалів), широко відома фармацевтична галузь ("Гедеон Ріхтер"). Один із самих конкурентноспроможних експортних секторів економіки - харчова промисловість, продукція якої надходить на ринки Західної Європи і Росії.
У сільському господарстві частки рослинництва і тваринництва приблизно рівні. Основні сільськогосподарські культури: пшениця, кукурудза, соняшник, цукровий буряк. Виноградарство. У тваринництві розвиті свинарство і птахівництво.
Експорт у 1998 р. склав 20,7 млрд. дол. і складався з продукції машинобудування 51,9%, інших промислових товарів 32,7%, продовольства і продукції харчової промисловості 10,5%, сировини 2,9%, енергоносіїв і електроенергії 1,9%. Країни експортери: Німеччина 37,3%, Австрія 11,4%, Італія 6,1%, Росія 5,0%. Імпорт у 1998 р. склав 22,9 млрд. дол. і складався з продукції машинобудування 46,5%, інших промислових товарів 40,2%, енергоносіїв і електроенергії 6,6%, продовольства і продукції харчової промисловості 3,7%, сировини 3,0%. Країни імпортери: Німеччина 26,7%, Австрія 10,5%, Італія 9,5%, Росія 7,4%. Довжина залізниць складає 7 606 км. Довжина автомобільних доріг складає 188 203 км. (із них із твердим покриттям 81 680 км.). Грошова одиниця - форинт.
Рівень розвитку угорської промисловості оцінюється як середній; останнім часом для промисловості ВР характерні динамізм, висока експортна квота, що випереджає зростання виробництва машинобудівної продукції.
Угорщина вступила в період динамічного розвитку, темпи росту її ВВП перевищують 5%.
У 2000 р. ВВП Угорщини, по оцінці, досяг 55 млрд. долл., а в розрахунку на душу населення - 5447 долл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Інше на тему: Оцінка туристського ринку країни Угорщини з метою інтенсифікації двосторонніх зв’язків в сфері туризму

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок