Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Земельна реформа

Земельна реформа

Назва:
Земельна реформа
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,59 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Земельна реформа
Проведення земельної реформи в Україні пов’язано із зміною форм власності на землю, перерозподілом земель, збільшенням кількості землекористувачів і власників землі. Безоплатно сільським і міським жителям передано у власність мільйони гектарів продуктивних земель: земельні ділянки під сади, городи, для будівництва житла, розширення особистих підсобних селянських (фермерських) господарств і промислових організацій.
Збільшення кількості землевласників і землекористувачів сприяло розширенню кола учасників земельних відносин, тому суттєвого значення набуває законодавча і нормативна база, механізми регулювання земельних відносин і управління земельними ресурсами. Виникла необхідність законодавчо розширити для України цілу низку нових питань, зокрема щодо форми власності на землю, плати і податку за землю, застави, іпотеки, оренди землі та інше.
У процесі земельної реформи з’явились проблеми у створенні нової системи управління земельними ресурсами, розмежування власності на землю, акумулювання і витрат коштів, які надходять від земельного податку, орендної плати, продажу земельних ділянок та інших угод із землею.
По всій території України поряд з новими власниками і приватно-орендними підприємствами у сфері сільськогосподарського і несільськогосподарського виробництва зростає кількість підприємців, які бажають приватизувати земельні ділянки або взяти їх в оренду для здійснення підприємницької діяльності.
Державний акт на право приватної власності на землю, на право власності на землю та на право постійного користування землею – це правовстановлюючий документ, який посвідчує право приватної власності, на право власності та на право постійного користування на конкретну земельну ділянку з чітко визначеними межами. Цей документ вказує на точне місцезнаходження та розмір ділянки. В державному акті також зазначається дата його державної реєстрації.
Встановлення меж земельної ділянки та виготовлення державного акту на право постійного користування землею виконують на основі «Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів», затвердженою наказом Держкомзему України №28 від 15.04.93р. та «Керівного технічного матеріалу з інвентаризації земель населеного пункту», затвердженого Укргеодезкартографією у 1993р.
Складання державного акта на право приватної власності на землю, на право власності на землю та на право постійного користування землею при передачі земельної ділянки, що була раніше надана громадянам, підприємствам, установам, організаціям та товариствам громадян усіх видів, у постійне користування або при переоформленні правоустановчих документів на ці земельні ділянки, проводиться після відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх довгостроковими межовими знаками встановленого зразка за затвердженою відповідною технічною документацією.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Земельна реформа

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок