Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Формування позитивного іміджу особистості працівника міліції та колективу підрозділу.

Формування позитивного іміджу особистості працівника міліції та колективу підрозділу.

Назва:
Формування позитивного іміджу особистості працівника міліції та колективу підрозділу.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,74 KB
Завантажень:
484
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Формування позитивного іміджу особистості працівника міліції та колективу підрозділу.


План.
Дослідження змісту понять “імідж” та “паблік рілейшнз”.
Програма партнерських взаємовідносин міліції та населення як важливий елемент формування позитивного іміджу міліції.
Процес підвищення іміджу міліції.


Дослідження практики співробітництва органів міліції і насе-лення, узагальнення літературних джерел дозволяє сформулювати проблемну ситуацію: у міру становлення правової держави і грома-дянського суспільства зростає потреба в співробітництві органів правопорядку і населення в зміцненні громадської безпеки та за-безпеченні основних прав і свобод людини й громадянина, з одного боку, і досить слабкий рівень цієї співпраці в силу історичних та інших об'єктивних та суб'єктивних факторів, з іншої. Це чітко спо-стерігається на рівні порозумінь, взаємодії і взаємовідносин між міліцією та населенням. Саме тому питання залучення громадськості та налагодження громадських зв’язків з населенням в результаті якого формується позитивний імідж міліції є досить актуальним в діяльності правоохоронних органів.
Одним з важливих факторів, що визначають ступінь довіри та формування позитивного іміджу міліції в Україні, є співробітництво населення і силових структур, тобто формування іміджу є однією з головних завдань паблік рілейшнз (ПР).
За даними проведених досліджень, імідж міліції є негативним у свідомості всіх соціально-демографічних груп. Люди негативно оцінюють міліцію в цілому, не беручи до уваги специфіку її окремих підрозділів. Така установка є результатом багатьох факторів: починаючи зі складної економічної ситуації та неефективної законодавчої бази і закінчуючи негараздами безпосередньо в міліції. Негативна установка до всієї організації впливає на негативну установку відносно до її співробітників і навпаки. Респонденти низько оцінюють як професійні, так і особистісні якості міліціонерів. Існуючий імідж сформовано на базі непрямої інформації. Населення, через свою некомпетентність, схильне неправильно оцінювати факти. Усі це веде до розриву іміджу та реальності. Тому підвищення інформативної компетентності населення про діяльність міліції є основною умовою формування відповідного іміджу цієї організації.
Ефективність роботи міліції найчастіше прямо залежить від сприяння населення, починаючи з надання їй інформації про можливі правопорушення, показань свідків і закінчуючи наданням у розпорядження міліції технічних засобів (автомобіля, телефону і т.д.), необхідних для затримки злочинця. Самі працівники ОВС виявляють значну зацікавленість в активній участі населення в забезпеченні правопорядку, однак дані соціологічних досліджень свідчать про те, що соціально-психологічне тло співробітництва населення і міліції в сфері профілактики злочинів у даний час є не дуже сприятливим.
Одним з пріоритетних завдань паблік рілейшнз (ПР) є формування позитивного іміджу організації, тому досить важливим є розкриття змісту цих понять .
Насамперед необхідно пояснити використання поняття “імідж” замість зрозумілих усім російських понять “образ” або “думка”. Що стосується співвідношення понять іміджу й образу, та найбільш оптимальною в даному випадку є точка зору А.Ю.Панасюка. Він відзначає, що незважаючи на п'ять значень слова “образ” у російській мові, вона насамперед асоціюється з “виглядом”, “видом”, оскільки частіше вживається саме в цьому значенні. У сучасному західному (англомовному) світі під іміджем розуміється оцінка, відношення до чого-небудь на основі наявного уявлення. У зв'язку з цим визначення іміджу тлумачним словником Вебстера, як представлення зовнішньої форми якого-небудь об'єкта, також відбиває тільки одну зі сторін цього поняття .
Імідж (англ. image, від лат. imago - образ, вид) – це цілеспрямовано створюваний образ ( будь-якої особи, явища, предмета ), що покликаний здійснити емоційно-психологічний вплив на будь-яку особу з метою популяризації, реклами і т.п. В нашому випадку важливим завданням державної політики є саме формування позитивного іміджу правоохоронних органів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Формування позитивного іміджу особистості працівника міліції та колективу підрозділу.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок