Головна Головна -> Інше українською -> Право -> ОСНОВИ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ТА ЇЇ ФОРМИ

ОСНОВИ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ТА ЇЇ ФОРМИ

Назва:
ОСНОВИ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ТА ЇЇ ФОРМИ
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,50 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
МІНІСТЕРСТВО НАУКИ І ОСВІТИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ВІННИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
З ПРЕДМЕТУ:
ПОДАТКОВА СИСТЕМА
ВИКОНАЛА:
СТУДЕНТКА 4 КУРСУ
ГРУПИ 41-Ф
КИСЕЛЬОВА С.П.
ВІННИЦЯ 2002
ОСНОВИ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ
ТА ЇЇ ФОРМИ
ПЛАН
ПЛАН
Що таке земельний податок
Порядок обчислення і сплати земельного податку
Звільнення від сплати земельного податку
Виходячи з кадастрової оцінки земель тобто оцінки їх якості та місцерозташування, встановлюють плату за використання землі. Плата за землю у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких не встановлено, розраховують в порядку визначеному Законом про плату за землю.
Власники землі та землекористувачі крім орендарів сплачують земельний податок.
За земельні ділянки, надані з оренду, справляється орендна плата.
Плата за землю запроваджується з метою формування джерела коштів для фінансування заходів щодо раціонального використання та охорони земель, підвищення родючості ґрунтів, відшкодування витрат власникам землі і землекористувачам, пов'язаних з господарюванням на землях гіршої якості, ведення земельного кадастру, здійснення землеустрою та моніторингу земель, проведення земельної реформи й розвитку інфраструктури населених пунктів.
Розмір земельного податку не залежить від резуль-татів господарської діяльності власників землі та земле-користувачів.
Об'єктом плати за землю є земельна ділянка, яка перебуває у власності або користуванні, в тому числі на умовах оренди.
Суб'єктом плати за землю (платником) є власник землі і землекористувач, у тому числі орендар.
Ставки земельного податку з одного гектара сільськогосподарських угідь встановлюються у відсотках від їх грошової оцінки у таких розмірах:*
для ріллі, сіножатей та пасовищ — 0,1;*
для багаторічних насаджень — 0,03.
Ставки земельного податку по земельних ділянках (за винятком сільськогосподарських угідь) диференцію-ють та затверджують відповідні сільські, селищні, міські ради, виходячи із середніх ставок податку, функціональ-ного використання та місцерозташування земельної ді-лянки, але вони не повинні бути вищими ніж у два рази від середніх ставок податку із врахуванням коефіцієнтів.
Податок за земельні ділянки, зайняті житловим фон-дом, кооперативними автостоянками для перебування особистих транспортних засобів громадян, гаражно-, дачно-будівельними кооперативами, індивідуальними га-ражами і дачами громадян, а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного й лісового господарства, які зайняті виробничи-ми, культурно-побутовими та господарськими будівлями і спорудами, справляється у розмірі 3 % суми земель-ного податку, обчисленого у встановленому порядку.
Податок за земельні ділянки, надані для потреб лісового господарства, за винятком ділянок, зайнятих виробничими, культурно-побутовими, жилими будинками та господарськими будівлями і спорудами, справляється як складова плати за використання лісових ресурсів, що визначається лісовим законодавством.
Податок на земельні ділянки на територіях та об'єктах природоохоронного, оздоровчого та рекреацій-ного призначення, зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими будівлями і спорудами, що не пов'язані з функціональним призначенням цих об'єктів, справляється у п'ятикратному розмірі відпо-відного земельного податку.
При визначенні розміру податку за земельні ділянки, зайняті виробничими, культурно-побутовими, господар-ськими будівлями і спорудами, розташованими на тери-торіях та об'єктах історико-культурного призначення, що не пов'язані з функціональним призначенням цих об'єктів, застосовуються такі коефіцієнти до відповід-ного земельного податку:*
міжнародного значення — 7,5;*
загальнодержавного значення — 3,75;*
місцевого значення — 1,5.
Податок за частину площ земельних ділянок, нада-них підприємствам, установам і організаціям (за винят-ком сільськогосподарських угідь), що перевищують нор-ми відведення, справляється у п'ятикратному розмірі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: ОСНОВИ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ТА ЇЇ ФОРМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок