Головна Головна -> Інше українською -> Право -> Виконання покарання у виді арешту

Виконання покарання у виді арешту

Назва:
Виконання покарання у виді арешту
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,09 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА
на тему:
Виконання покарання у виді арешту


ПЛАН
Вступ
1. Місця відбування та порядок і умових виконання
покарання у виді арешту
2. Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту, заходи заохочення та стягнення
3. Особливості відбування арешту засудженими військово-службовцями
Висновки
Список використаної літератури
 


Вступ
За будь-які проступки людина має нести відповідальність. Наслідком такої відповідальності може бути покарання у різних видах: матеріальних, різних формах затримання, догана, позбавлення волі на певний термін тощо. Є більші та менші провини, у зв’язку з цим вибирається відповідна форма покарання
У даній роботі планується розглянути такий вид покарання як арешт. Як правило, арештом караються цивільні особи та військовослужбовці, які вчинили дисциплінарний проступок, або проступок, який не несе за собою тяжких наслідків.
У Кримінально-виконавчому Кодексі розписані основні положення щодо порядку та умов виконання покарання у виді арешту.
1. Місця відбування та порядок і умових виконання
покарання у виді арешту
Особи, засуджені до арешту, відбувають покарання, як правило, за місцем засудження в арештних домах, а військовослужбовці - на гауптвахтах.
Засуджений відбуває весь строк покарання в одному арештному домі.
Переведення засудженого до арешту з одного арештного дому до іншого допускається в разі його хвороби або для забезпечення його безпеки, а також з інших поважних причин, що перешкоджають дальшому перебуванню засудженого в даному арештному домі.
Засуджені до покарання у виді арешту тримаються в умовах ізоляції з роздільним триманням чоловіків, жінок, неповнолітніх та засуджених, які раніше відбували покарання в місцях позбавлення волі.
На засуджених до арешту поширюються обмеження, встановлені кримінально-виконавчим законодавством для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.
Засудженим до арешту забороняється: побачення з родичами та іншими особами, за винятком адвокатів або інших фахівців у галузі права, які за законом мають право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи; одержання посилок (передач) і бандеролей, за винятком посилок (передач), що містять предмети одягу за сезоном.
Засуджені мають право витрачати на місяць для придбання продуктів харчування і предметів першої потреби гроші в сумі до сімдесяти відсотків мінімального розміру заробітної плати.
Засудженим до арешту надається прогулянка тривалістю до однієї години, а неповнолітнім - до двох годин.
За виняткових обставин засудженим до арешту може бути надано право на телефонну розмову з близькими родичами.
Засуджені можуть залучатися без оплати праці до робіт з благоустрою арештних домів, а також поліпшення житлово-побутових умов засуджених або до допоміжних робіт із забезпечення арештних домів продовольством.
До цих робіт засуджені залучаються, як правило, в порядку черговості і не більш як на дві години на день.
2. Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту, заходи заохочення та стягнення
Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування засуджених до арешту здійснюються відповідно до норм, встановлених для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.
Матеріально-побутове забезпечення і медичне обслуговування в арештних домах здійснюються органами виконання покарань у порядку, передбаченому законодавством.
За сумлінну поведінку до осіб, засуджених до арешту, можуть застосовуватися заходи заохочення у виді подяки або дострокового зняття раніше накладеного стягнення.
За порушення порядку відбування покарання у виді арешту до осіб, засуджених до арешту, можуть застосовуватися заходи стягнення у виді догани або поміщення в карцер строком до десяти діб.
Порядок застосування заходів заохочення та стягнення щодо осіб, засуджених до арешту, регулюється Кодексом і здійснюється начальником арештного дому чи його заступником.
Стягнення у виді поміщення в карцер застосовується за постановою
начальника арештного дому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Виконання покарання у виді арешту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок