Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Туризм -> Розробка моделі стрижки

Загрузка...

Розробка моделі стрижки

Назва:
Розробка моделі стрижки
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,94 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Поняття стиль та "мода" різні. Розвиток зачісок, їх зміни обумовлені з одного боку загальним стилем, з іншого - модою. Якщо стиль в деякій мірі зберігає свою естетичну цінність, то мода, відходячи, губиться повністю Якщо говорять, що на сьогодні вернулась мода 50-х років, то треба розуміти що в сучасній моді виникли в якості основи або силует подібний на модний силует тих років, або художній образ, головна риса якого нагадує ідеал тих часів.
Виходячи з понять "стиль" та "мода" я розробила саме таку моделі стрижки, адже вона є актуальною моді сьогодення.
Розробляючи модель стрижки, я враховувала індивідуальні особливості свого клієнта. Дана стрижка індивідуальна так, як кожна людина представляє собою окрему особистість.
Мода приносить нові пропозиції і нові силуети, які не завжди підійдуть до обличчя вашого клієнта, тому, не зважаючи на модні тенденції, слід враховувати особливості обличчя, голови, шиї, ріст, осанку людини, а також її вік, характер, професію та вміння підтримувати свою зачіску.
Врахувавши все вище згадане, я розробила стрижку на волоссі середньої довжини. Дана модель стиржки – виконана на основі моди 2000 року з використанням передових методів стрижки волосся таких, як “слайсінг” і “пойнтінг”, які виконуються тільки простими ножицями - це англійські технології стрижки.
В даній моделі стрижки важливу .роль відіграють характерні особливості волосся, яке є густим по фактурі, прямим по структурі. Завдяки цьому зачіска має правильний естетичний вигляд.
Доповнює зачіску вечірній макіяж, вдало підібраний одяг та аксесуари. Поєднання всього цього з бездоганно виконаною стрижкою дає можливість побачити нам створений образ молодої, незвичайної, прогресивної, дещо екстравагантної дівчини, яка іде в крок з модою та любить завжди бути в центрі уваги.
Поняття "образ" і "стиль" - головні критерії в роботі майстра-модельєра.. В розробці та побудові своєї моделі я зберегла цілісність образу (поєднання стрижки, макіяжу, одягу, аксесуарів з характером клієнтки), тобто досягла гармонії в побудові моделі в цілому.


Для виконання весільного макіяжу індійської нареченої я використовувала цілу гаму косметичне-декоративної продукції фірми "Oriflame", а також необхідні для виконання макіяжу інструменти та приспосіблення цієї ж фірми.
Я обрала саме цю лінію в декоративній косметиці тому, що косметичні засоби цієї фірми вже на протязі 36 років користуються великою популярністю на ринку завдяки тому, що в їх основу покладені новітні наукові розробки із застосуванням рослинних компонентів, які позитивно впливають на шкіру обличчя, підживлюють її, зволожують та дають можливість виконати якісний макіяж. Якісна та доступна продукція цієї лінії допомагає мені втілити в реальність найвибагливіші задуми в розробці та виконанні різних видів макіяжу.
Так, наприклад, я використовувала, при підготовці шкіри обличчя до макіяжу, очищуючий та зволожуючий крем для жирної та проблемної шкіри Clarifying Moisturiser - це обезжирений зволожуючий крем, що знижує активність сальних залоз і виконує заспокійливу дію; ефективно очищує шкіру, не пересушує її. В своєму складі містить триклозан та цинк; усуває жирний блиск зі шкіри, надаючи їй свіжого вигляду.
Стійка матова тональна основа SPF8 для нормальної та жирної шкіри. Добре приховує невеликі запалення шкіри, попереджує їх повторне появлення. М'яко захищає та зволожує шкіру, надаючи їй матового відтінку (використовувала самий світлий - білий тон тональної основи).
Компактна пудра Satin Finish Pressed Powder надає непомітний натуральний тон. Мікрочастинки, що відбивають світло (в її складі) створюють ефект гладенької шкіри, надаючи їй неповторний матовий відтінок.
Для підкреслення контуру очей та брів я використовувала контурні олівці Fine Liner та Precision Defmer "елегантного" чорного кольору. М'який контур для очей має стійку форму і підкреслює красу очей моделі. Олівець для брів - м'який, кремоподібної текстури, легко наноситься, підкреслює брови, надаючи їм природній доглянутий вигляд.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Розробка моделі стрижки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок