Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> інша робота: Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні

Загрузка...

Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні / сторінка 2

Назва:
Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,88 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Як вижити у сучасному техногенному середовищі і зберегти мальовничий куточок Європи, Україну, для наступних поколінь, не дати справдитися невтішним прогнозам і підрахункам вчених – Ви спробуєте відповісти на це питання, виконавши завдання № 2.
Завдання № 2
На основі знань, здобутих на уроках історії, основ екології, природознавства, географії та інших предметів, враховуючи інформацію, отриману з різних джерел (преса, телебачення, Інтернет) та власного досвіду, складіть Програму Змін, яку Ви могли б запропонувати Президентові України у відкритому листі щодо покращання стану довкілля в нашій державі та залучення України до подолання і попередження глобальних проблем людства.
Розділи Програми змін: 1) проблеми природничо-економічного характеру; 2) проблеми політичного характеру; 3) проблеми соціального характеру; 4) проблеми наукового характеру.
Виконувати це завдання можна, об’єднавшись у групи по 4-5 осіб.
Завдання № 3
Висновок до лабораторно-практичної роботи на тему: “Прояв глобальних проблем людства в Україні” запишіть у формі есе. Тема для роздумів може бути такою: “Якою я бачу Україну в новій Європі?”.
Це цікаво:
Фрагменти творів, написаних випускниками 2003 року:
Моя Україна – це сильна держава, де безліч багатств і свобод,
Моя Україна – це велич і слава, хоч часом бідує народ,
Моя Україна – природа зваблива, яку занедбали до нас,
Моя Україна – без’ядерна, мирна, де совість – одна із прикрас,
Моя Україна – прогрес і наука, нові будівництва без меж,
Моя Україна – це нова Європа, це часточка світу і космосу теж.
Половко Тетяна, учениця Ічнянської ЗОШ Чернігівської обл.
Нарешті, завершились ті часи, коли Україна була в неволі. Закінчились війни, арешти, каторги. Настала ера відродження, і нам випала можливість бути свідками і творцями нової держави, європейського дому. Хто, як не ми, побудуємо нову велику і дружню європейську сім’ю? Я впевнений, що Європа без України не буде повноцінною. Проте, щоб розбудовувати європейський союз, потрібно спочатку врегулювати всі місцеві, українські проблеми – знищити корупцію, підняти економіку, виховати нове покоління, яке могло б гармонійно влитися в європейське суспільство, але, в той же час, не забувало свою історію, традиції, батьків. Нам доведеться пройти важкий, тернистий шлях, але ми все здолаємо, адже за декілька століть в українців накопичилась така велика кількість енергії, якої вистачило би на Всесвіт. А починати все треба спочатку, тобто з народження, з виховання, із школи і культури. Адже тільки освічені люди, які добре знають, що являє собою сучасний світ і його глобальні проблеми, які засвоїли екологічне виховання і несуть свої знання співвітчизникам, які не байдужі до майбутнього України і свого народу, можуть побудувати міцну державу, достойну називатися Центром Європи. І можливо тоді, на Батьківщину повернуться всі емігранти, щоб разом відстоювати інтереси України, підтримувати її європейський рівень та міжнародний авторитет.
Желєзний Валерій, учень Ічнянської ЗОШ № 1 Чернігівської обл.
Додаток № 1
Матеріали для роботи в групах
Джерела до питання “Проблема організованої злочинності і мафії в Україні”
Зоряна Іленко, Алла Дахній “Українська мафія – найстрашніша” (“Поступ”, № 22, 16-17 лютого 2002 року)
“Міжнародні аналітики дійшли висновку, що українська організована злочинність є загрозою для світової спільноти. Фахівці стверджують, що українська мафія стала світовим лідером у торгівлі зброєю, наркотиками і людьми. Однак варто зауважити, що мова йде не про якісь локальні прояви, а про транснаціональну організовану злочинність, яка проводить свої оборудки в цілому світі. Бурхливе зростання організованої злочинності в Україні розпочалося в першій половині 90-х років. У 1998 році, за даними українських правоохоронних органів, у країні діяло 1157 злочинних угруповань (для порівняння, у Росії з її неосяжними теренами їх нараховувалося лише 12,5 тис.). Таких висновків дійшов американський аналітичний часопис Jane’s Intelligence Review у своїй статті “Українська мафія виходить на міжнародну кримінальну арену”, повідомляє агентство Washington ProFile.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Інше на тему: Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок