Загрузка...
Головна Головна -> Інше українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> інша робота на тему: Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні

Загрузка...

Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні / сторінка 3

Назва:
Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,88 KB
Завантажень:
452
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Часопис, зокрема, відзначає: “Найбільші впливові українські кримінальні угруповання діють на всій території країни, правда, роблячи ставку на чотири регіони – Придністров’я й Одесу, Карпати, Східну Україну (де дії часто здійснюються разом з російськими злочинцями) і Крим. За межами держави українська мафія діє в таких країнах, як Австрія, Азербайджан, Бельгія, Канада, Данія, Естонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Казахстан, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Туркменистан, США й Узбекистан”.
Андрій Шаган “Українське суспільство як заручник мафіозного режиму” (Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик “Інформаційний бюлетень”)
“…Як мені вдалось встановити, у кожній середній школі будь-якого українського міста існують шкільні авторитети, за якими стоїть вулична шпана, а далі вже серйозний кримінальний контингент. Ці, так би мовити, авторитетики контролюють все неофіційне життя шкіл, яке на багато різноманітніше від офіційних шкільних програм. Це і мілкий бізнес, і різні азартні ігри типу покемон, і обміни аудіо-, відеокасетами. Та навіть регламентація того, кого можна називати “лохом”, і хто гідний чи ні зустрічатися з тією чи іншою дівчиною. Так ось всі можливі сварки цієї негласної шкільної програми, про які в Міністерстві освіти України чомусь не знають, і займаються шкільні авторитети. А в результаті на питання, яке було задане декільком учням, які стали жертвами шкільних сутичок: “Чому ви не звернулись за допомогою до учителя чи до батьків?”, вони відповіли: “Не можна “за поняттями”. І це були зовсім не “шпанюки”, а діти із благополучних сімей. Але які навіть у такому юному віці вже зорієнтовані не на державний закон чи норми християнської моралі, а на закони кримінального світу, що називаються “поняття”. Про те, що собою являють ці “поняття”, зовсім не мають уявлення ні викладачі шкіл, ні співробітники юридичних вузів, які займаються вивченням проблеми криміналу. Все, як кажуть, коментарі зайві, після чого слід замислитись про те, що ми можемо протиставити цій злочинній лавині?”
“Політика і час”, 1997, № 4
“...Фахівці визначають основні напрямки інтеграції кримінальних організацій пострадянських країн з міжнародними синдикатами. Це, по-перше, співробітництво при посередництві сицилійської мафії з колумбійськими картелями з метою створення у Центрально-Східній Європі та СНД ринку кокаїну; по-друге, спільна участь вітчизняних, колумбійських та італійських мафіозі в обмінних операціях типу “наркотики-зброя” плюс ядерні матеріали для арабських країн; по-третє, співробітництво російської мафії та китайських “тріад” у сфері відлагодження каналів нелегальної міграції до країн Західної Європи; по-четверте, співробітництво вітчизняних угруповань та сицилійських і американських синдикатів у сфері легалізації фальшивих та “крипто-доларів” на території держав Східної Європи і СНД, участь закордонних кримінальних організацій у приватизаційних процесах України та інших держав СНД; по-п’яте, співробітництво вітчизняних кримінальних організацій та європейських угруповань у сфері постачання “живого товару” на ринок сексуальних послуг у країни Західної та Південної Європи. Реалізація майже всіх зазначених “проектів” ТОЗ (транснаціональна організована злочинність) прямо чи побічно зачіпає інтереси національної безпеки України.
...Розвиток ТОЗ змушує по-новому поглянути на деякі засади боротьби з організованою злочинністю. Введена Указом Президента України від 17 вересня 1996 року Комплексна цільова програма боротьби зі злочинністю на 1996-2000 роки... охоплює доволі широке коло питань... По-перше, в програмі наголошується на уніфікації норм українського законодавства згідно з міжнародними стандартами, укладенню двосторонніх та багатосторонніх угод про співробітництво у галузі боротьби з організованою злочинністю та корупцією. По-друге, програма визначає одним із пріоритетів участь України в роботі міжнародних спеціалізованих організацій, зокрема, ІНТЕРПОЛу, установ ООН та регіональних організацій.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Інше на тему: Сценарій Прояв глобальних проблем людства в Україні

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок