Головна Головна -> Інше українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Сценарій ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ГРА “LG-ЕВРИКА”

Сценарій ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ГРА “LG-ЕВРИКА”

Назва:
Сценарій ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ГРА “LG-ЕВРИКА”
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,24 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ГРА “LG-ЕВРИКА”
(для учнів 9-11 класів)


Мета: сприяти формуванню та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів, поглибити й розширити знання учнів з математично-природничих дисциплін; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення учнів; виховувати вмінні вчитися; самостійно здобувати математичні знання.
Прилади і матеріали: висловлювання про математику; додатки № 1 - 10; олівці, фломастери, дидактичний матеріал; радіо та відео техніка.
Оформлення залу: надувні кульки, серпантин, емблеми “LG-Еврика”, висловлювання про математику; ігрові стійки для кожного учасника і ведучих з емблемами.
Хід уроку:
В грі приймає участь 4 учнів 9-11 класів, які виявляють інтерес до вивчення природничо-математичних дисциплін, а також бажають позмагатися зі своїми друзями в розважальному інтелект-шоу під назвою “LG-Еврика”.
Гра проходить в 9 етапів.
І. Представлення учасників:
Кожний, хто приймає участь в грі коротко розповідає про себе: як звати, в якому класі навчається, улюблені предмети, захоплення і т.д.
ІІ. Заохочувальний бал (жеребкування).
Для того, щоб визначити в якому порядку будуть змагатися учні, ведучі пропонують дати відповідь на запитання, Більш правильна відповідь оцінюється 1 балом. Чим точніше відповів учень, тим менший його номер в грі.
(Запитання в додатку № 1).
ІІІ. Конкурс тема:
Конкурс тема дає можливість виявити гравцям свої знання з таких розділів.
а) Історія математики;
б) Вчені-математики;
в) Математика;
г) Алгебра;
д) Геометрія;
е) Математика і фізика;
є) Математика і природа;
ж) Математика і література;
з) Математика і мистецтво.
Учні, які приймають участь в грі дають відповіді на запитання з вибраних тем, при цьому якщо правильно складена лінія в квадраті 3х3 по горизонталі, вертикалі чи діагоналі, то це дає можливість набрати 12 балів; складена лінія з 3-ох неправильних відповідей дає закінчення гри в цьому етапі; неправильна відповідь на запитання – мінус 2 бали; правильна відповідь у розділі це 2 бали. (додаток № 2).
ІV. Конкурс “Оратор”.
Кожний учасник гри задає питання своєму супернику, в той же час суперник повинен дати відповідь на поставлене запитання на протязі 30 секунд.
Оцінювання цього стану проводять самі гравці, маючи право при цьому поставити собі найвищий бал – 4 бали, а своєму супернику від 1 до 3 балів (додаток № 3).
V. Конкурс “Мій коник”.
Учні представляють на розсуд глядачів і журі свої захоплення, чим вони займаються у вільний від навчання час.
VІ. Конкурс “Канікули”.
На цьому етапі змагань пропонується учням відгадати про яку місцевість йде мова в запропонованому сюжетні (додаток № 4).
Перша розповідь: 3 бали;
Друга розповідь: 2 бали;
Третя розповідь: 1 бал.
VІІ. Конкурс “Практикум”.
В цьому конкурсі пропонується розв’язати задачу практичного характеру. Оцінюється цей конкурс максимум 4 бали (додаток № 5).
VІІІ. Конкурс “Підказка”.
В конкурсі приймають участь члени родини учасників гри. Кожному батькові пропонується відгадати 10 картинок, які старанно описують їхні діти, при цьому не називаючи назви самого об’єкту, який зображений на малюнку, Час відданий на одного гравця 2 хвилини.
Кожна правильна відповідь оцінюється 1 балом.
Якщо гравець за 2 хвилини зможе відгадати 10 картинок, то він автоматично виходить у фінал гри (додаток № 6).
ІХ. “Дуель”
Двом учасникам гри, які набрали найбільшу кількість балів пропонується дати відповідь на 10 запитань. Кожна правильна відповідь оцінюється 2 балами (додаток № 2+7).
Х. “Реванш”
Якщо під час конкурсу “Дуель” гравці набрали однакову кількість балів, то їм пропонується додаткові запитання до першої правильної відповіді (додаток № 8+2).
В кінці гри оголошується переможець і нагороджується цінним подарунком.
СЦЕНАРІЙ ГРИ
Зал святкового прибраний: надувними кульками, листям, кольоровими серпантином. На передньому плані – емблема інтелектуального що у “LG-Еврика”. Всюди висловлювання про математику:
“Математика безмежно різноманітні, як світ, і присутня, міститься в усьому”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Інше на тему: Сценарій ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНА ГРА “LG-ЕВРИКА”

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок