Головна Головна -> Інше українською -> Технічні науки -> Генератори та їх види

Генератори та їх види

Назва:
Генератори та їх види
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
15,49 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота
на тему:
“Генератори та їх види”


План.
Вступ ................................................................................2
Імпульсні генератори.......................................................3
2.1. Блокінг-генератори....................................................5
2.2. Мультивібратори.......................................................6
2.2.1. Транзисторні мультивібратори....................10
2.2.2. Генератори на мікросхемах..........................16
2.3. Генератори на логічних елементах і
операційних підсилювачах..............................22
Практична частина..........................................................28
Висновок..........................................................................30
Додатки.............................................................................31
Список використаної літератури...................................35


Вступ.
Мікроелектронні прилади і обладнання є складовою частиною апаратів і систем практично всіх галузей науки і техніки. Номенклатура мікроелектронної апаратури зростає надзвичайно скоро. В даний день перед спеціалістом-розробником стоїть завдання правильного вибору і оптимального використання готових мікросхем. В тому випадку, коли параметри виготовлених мікросхем не задовольняють ріст потреб науки і техніки, виникає проблема удосконалення їх характеристик за допомогою відносно простих зовнішніх сполучень.
На першому етапі створення мікроелектронної апаратури функціональні вузли і блоки компонували в метало-скляним, керамічним і пластмасовім корпусах разом з великім числом дискретних елементів. Для монтажу використовувались друковані плати. В даний час конструктивною основою мікроелектронної апаратури є метод компановки без корпусних мікро зборок в об’ємні функціонально закінчені герметичні вузли. Такий метод дозволяє в 3...4 рази знизити масу і габаритні розміри однотипних виробів.
Особливістю мікроелектронної апаратури являється широке використання математичними методами рішення всіх задач. Засобами мікроелектроніки можна змоделювати математичні вирази довільної складності. Якщо раніше математику застосовували для аналізу і синтезу радіотехнічних схем і обладнань, то тепер математика служить вихідною точкою вирішення радіоелектронними обладнанням задачі. Сьогодні математика і електроніка стали тісно пов’язаними дисциплінами.
Сучасний спеціаліст, а тим більше спеціаліст майбутнього повинен мати ґрунтовну загальноосвітню і політехнічну підготовку, знати основи сучасного виробництва, вміти самостійно освоювати нову техніку, успішно її експлуатувати, в разі потреби легко переходити від розв’язання одних виробничих завдань до інших.
Основою сучасних електронних приладів є цифрові схеми логічних кіл, регістрів, лічильників, таймерів, комутаторів, дешифраторів, суматорів, перетворювачів та ін. Фізичні принципи роботи цих схем і методи конструювання складних систем повинні знати не тільки спеціалісти, які обслуговують електронну техніку, а й користувачі.
Імпульсні генератори.
Імпульсні генератори – складають частину дуже багатьох електронних приладів, причому домінуюче місце вони займають в цифрових системах оброблення сигналів. Імпульсні генератори будуються на різних елементах. Основним вузлом генератора являється час задаючий ланцюгом на елементах L, R, C. Пасивні елементи застосовуються в сполученні з активними. Враховуючи паразитне розподілення опорів, індуктивності і ємностей і розділення параметрів електричних пристроїв, можна уявити собі всю складність обрахунку імпульсних генераторів для використання в широкому діапазоні частот.
Для спрощення інженерних розрахунків параметрів генераторів можна використовувати приближений метод представлений опором реактивних елементів. Залежність струм І, протікаючого через ємність С, від прикладеної напруги U визначається вираженим Позначимо dU=IdRC, де RC – деякі еквівалентні опори ємності. Тоді Інтегруючи одержимо . Аналогічні перетворення проведемо до індуктивності, виходячи із формули .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Інше на тему: Генератори та їх види

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок