Головна Головна -> Інше українською -> Технічні науки -> Шпаргалка

Шпаргалка

Назва:
Шпаргалка
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,46 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Шпаргалка
1 Менеджмент – уміння, володіння мистецтвом керування будь-яким соціал об”єктом, високий професіоналізм, який об”єднує в одній особі господаря, організаторя виробництва. Менеджер повинен бути освіченим в галузі загальнотехнолог., техніко-економічної, пром-еколог. Діяльності підприємства.
2 Технологія – (майстерність, наука) наука про мистецтво, сукупність методів обробки, виготовлення, зміни ствну, властивостей, форми сировини, матеріалів або напів-фабрикатів, яка здійсн у процесі виробництва продуктів. Технологія як наука виявляє фізичні, хім., механічні та інші закономірності з метою визначення і застосування на практиці найбільш ефективних виробничих процесів.
Рівень технологічного процесу визначає ек. ефективність і економію конверсії природ. ресурсу, срожиану вартість. Він визначається законами природи, розвитку суспільства, досвідом спеціалістів.
3 Система технологгій – сукуп технологій різних галузей промисловості, об”єднаних для виробництва цільового продукту. Сучасна технологія передбачає переміщення предметів труда в просторі, зміну форми або хім стану, складу, структури, властивостей.
Класифікація технолог процесів:
1) Від ступеня переробки вихідної сировини і виду:
- механічні процеси
- хімічні
- комбіновані
2) За способом організації технологічного процесу:
- безперервні
- приривні
- дискретні
- комбіновані
3) За основними ознаками:
- високотемпературні
- низькотемпературні
- електрохімічні
- електрофізичні
- плазмові
- лазерні
- електронно-променеві
Озаками сучасн технолог процесу є: низька енрго- і матеріалоємність, еколог безпека, висока продуктивність, низька собівартість, високий вихід продуктів з високою якістю. Рівень технолог процесу обумовлює високу якість продукції, високу ефективність, що впливає на ефективність економічного розвитку суспільства, його добробуту. Добробут визначається кількістю товарів і його ціною. (А.Сміт).
4 Поняття про виробн процес.
Виробн процес – сукуп технолог процесів матеріал і енергетичного забезпечення, транспорт і складських операцій, ремонт робіт, техніко-ек керівництва підприємством, яка спрямована на задоволення попиту сусп. В залежності від обсягу виробн розрізн: індивідуальне виробництво( Кс>20), масове(Кс<=2), великосерійне(2<Kc<10).
Індивідуал виробн потребує високої кваліфікації працівників, універсал обладнання, має низьку прдуктив, високу собівартість. Масове виробн – потреб низьку кваліфікацію працівників, спец обладнання, пристрої, має постійні параметри технолог процесу, високу продуктивність, якість, низьку собівартість.
Ентропія системи ресурсів більше ентропії спожив вартості, а ентропія відходів більше суми ентропій. Ентропія характеризує енергет порядок і безпорядок.
Метрологія.
5 Сучасн рівень техніки, технології та ек вимагає від менеджерів та маркетологів, ек та технолог працівниківчіткого взаєморозуміння. Однією з найважливіших галузей, де таке взаєморозуміння має визначал значення є кількісні та якісні характеристики ефективності технолог процесів продукції та ек аспекту виробництва. Це потребує наявності узгоджених систем вимірювання і номенклатури речовин. Проблемою вимірювання займається метрологія. Існує 3 розділи: законодавча метрологія, фундаментальна та практична. Законодавча займається встановленням обов”язкових технолог і юридичних вимог по використанню одиниць фізичних величин, еталонів, методів та засобів вимір з метою забезпечення єдності вимір та необхід точності. Фундаментал метрологія займається розробкою, вдосконаленням одиниць фіз величин, методів, засобів з тією самою метою. Практична займається практичним втіленням в ек практичних методів, засобів з тією ж метою.
Фізична величина – одна з властивостей об”єкта, явища загальне в якісному відношені до багатьох об”єктів і індивідуальне в кількісному відношенідля кожного з них. Система фіз величин – сукуп, утворена відповідно з прийнятими принципами, коли одні Ф В прийняті за незалежні, а інші – їх ф-ції. Основні Ф В умовно прийняті в якості незалежних від інших величин цієї системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Шпаргалка

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок