Головна Головна -> Інше українською -> Технічні науки -> Метрологічна експертиза технічної документації та атестація засобів вимірювальної техніки. Закон України “Про науково-технічну інформацію”. Науково-технічна інформація як об’єкт права власності. Сертифікація у європейських країнах. Європейські модуль на р

Метрологічна експертиза технічної документації та атестація засобів вимірювальної техніки. Закон України “Про науково-технічну інформацію”. Науково-технічна інформація як об’єкт права власності. Сертифікація у європейських країнах. Європейські модуль на р

Назва:
Метрологічна експертиза технічної документації та атестація засобів вимірювальної техніки. Закон України “Про науково-технічну інформацію”. Науково-технічна інформація як об’єкт права власності. Сертифікація у європейських країнах. Європейські модуль на р
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,63 KB
Завантажень:
266
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Контрольна робота
Метрологічна експертиза технічної документації та атестація засобів вимірювальної техніки. Закон України “Про науково-технічну інформацію”. Науково-технічна інформація як об’єкт права власності. Сертифікація у європейських країнах. Європейські модуль на різних стадіях життєвого циклу.


Зміст
Метрологічна експертиза технічної документації та атестація засобів вимірювальної техніки.
закон України “Про науково-технічну інформацію”. Науково-технічна інформація як об’єкт права власності.
Сертифікація у європейських країнах. Європейські модуль на різних стадіях життєвого циклу.


1. Держаний метрологічний атестацій згідно ДСТУ 3215-95 підлягають засоби вимірювальної техніки. На які не поширюється державний метрологічний нагляд. Атестація здійснюється акредитованими метрологічними центрами та територіальними центрами та територіальними органами ДКТРСП, а результати атестацій оформляються відповідно до встановлених ним положень.
До засобів вимірювальної техніки, які підлягають метрологічній атестації, віднесені одиничні їх зразки та малі партії досхідні зразки з індивідуальними метрологічними характеристиками, які виготовлені чи ввезені на територію України.
Метрологічна атестація засобів вимірювальної техніки – це дослідження їх характеристик з метою встановлення, придатності до застосування за призначенням.
Обов’язок своєчасного подання ЗВТ на метрологічну атестацію покладено на суб’єкти підприємницької діяльності, які розробляють, ремонтуються чи володіють ними з метою їх використання за призначенням.
На підставі позитивних результатів метрологічної атестації оформляють свідоцтва, які підлягають обліку та зберіганню на вив. період використання ЗВТ, а у разі негативних результатів метеорологічної атестації – протокол. В якому окрім отриманих результатів наводять висновки та рекомендації з відповідним обґрунтуванням.
Засоби вимірювальної техніки, які підлягають державним випробуванням з метою затвердження їх типів і на які не поширюється державний метрологічний нагляд, підлягають калібруванню перед випуском з виробництва. Необхідність їх калібрування ще й в процесі використання визначається їх користування.
Калібруванням називається встановлення в певних умовах метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки, на які не поширюється державний метрологічний нагляд. Основні положення з калібрування ЗВП наведено в ДСТІ 3989-2000.
Калібрувальні лабораторії, що здійснюють калібрування засобів вимірювальної техніки для інших підприємств, організацій, та громадян-суб’єктів, підприємницької діяльності. Мають бути акредитовані в установленому порядку. Відповідно з чинним законодавством України, Постанов Кабінету міністрів України та інших суб’єктів стандартизації на території України на 2001 рік чинними є:
міжнародні документи, стандарти та рекомендації;
державні стандарти України;
республіканські стандарти колишньої УРСР, затверджені до 01.08.91 р.
настановчі документи України (КНЖ та 9);
державні класифікатори України (ДК);
галузеві стандарти (ОСТ) і ТУ колишньої СРСР, затверджені до 1.01.1992 р. з продовженими термінами чинності;
галузеві стандарти України (ОСТ колишньої СРСР, утримувачами оригіналів яких є в організації України, та ГСТУ), зареєстровані в Українському Укр. НДІССУ;
ТУ, зареєстровані територіальними органами стандартизації України (центральними СМС);
Нормативні документи міністерств (відомств) України.
Державні стандарти України позначають ДСТУ, державні стандарти з галузі будівництва – ДСТУБ, державні стандарти, за які прийнято стандарти міжнародних організацій зі стандартизацій УSO, ІЕК, та УSO/ІЕК – відповідно ДСТУ УSO, ДСТУ ІЕС та ДСТУ УSO/ІЕК, республіканські стандарти колишньої УРСР – ДСТ, а галузеві стандарти України – ГСТУ.
Залежно від суб’єктів стандартизації розрізняють стандарти: основоположні. Термінологічні, методологічні, технічних умов, робіт, послуг, на сумісність з відкритими позначеннями показчиків тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Метрологічна експертиза технічної документації та атестація засобів вимірювальної техніки. Закон України “Про науково-технічну інформацію”. Науково-технічна інформація як об’єкт права власності. Сертифікація у європейських країнах. Європейські модуль на р

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок