Головна Головна -> Інше українською -> Технічні науки -> Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади. Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів. Колективний договір.

Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади. Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів. Колективний договір.

Назва:
Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади. Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів. Колективний договір.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,89 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Контрольна робота
Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади. Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів. Колективний договір.


Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади.
Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів.
Колективний договір.


Зміст.
Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади
Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів
Колективний договір
Список використаної літератури


Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади
Стартер слугує для пуску двигуна й становить чотириполюсний електродвигун постійного струму зі змішаним умиканням обмоток збудження. Вмикання стартера електромагнітне. На корпусі стартера встановлено тягове реле, живлення обмоток якого здійснюється через додаткове реле вмикання. Це запобігає випадковому вмиканню стартера, коли працює двигун.
У корпусі 1 стартера гвинтами закріплено чотири сталевих полюси, на які надіто котушки обмотки збудження. Дві котушки (серієсні), що паралельно з'єднані між собою, послідовно з'єднано з обмоткою якоря. Під час пуску двигуна через обмотки котушок проходить великий струм, тому їх (як і обмотки якоря) виконано з мідної стрічки. Дві інші котушки (шунтові) між собою з'єднуються послідовно й разом умикаються паралельно обмотці якоря, їхні обмотки розраховано на порівняно невеликий струм, що залежить переважно від напруги акумуляторної батареї.
Чотири мідно-графітові щітки встановлено в щіткотримачах, закріплених в алюмінієвій кришці. До двох щіткотримачів позитивних щіток, ізольованих від кришки пластмасовими пластинами, приєднуються виводи серієсних котушок. Два інших щіткотримачі, до одного з яких приєднано виводи шунтових котушок, приклепано до кришки, тобто з'єднано з масою, й у них вставляються негативні щітки. Всі щітки притискаються до колектора спіральними пружинами.
Стартер:
а - схема; б - провід і муфта вільного ходу;
1 - корпус стартера; 2, 5, 7 - затискачі; 3 - додатковий контакт;
4, 13 - основні контакти; 6 - контактний диск; 8 - шток;
9, 10 - відповідно втягувальна й утримувальна обмотки;
11 - вмикач запалювання; 12 - важіль умикання привода;
14 - ведуча обойма; 15 -ролик; 16 - штовхач; 17 - шліцьова втулка; 18 - ведена обойма; 19 - пружина штовхача
Якір складається з вала й напресованих на нього осердя з обмоткою та колектора. Обмотку вкладено в пази осердя, набраного з тонких пластин електротехнічної сталі. Кінці обмотки виведено на ізольовані одна від одної пластини колектора, складені на пластмасовій основі. Вал обертається у двох пористих металокерамічних втулках, просочених оливою й запресованих у кришки стартера. Передня кришка має фланець, яким стартер кріпиться до картера зчеплення. В цій кришці на валу якоря змонтовано привод стартера, що вмикає важіль 12 з поворотною пружиною й роликову обгінну муфту (муфту вільного ходу) з шестірнею.
Муфта вільного ходу забезпечує передачу крутного моменту від стартера до вінця маховика під час пуску двигуна та від'єднання шестірні стартера від маховика після пуску двигуна, її внутрішня (ведуча) обойма 14 має подовжену маточину, яку на спіральних шліцах установлено на валу якоря. Таке встановлення забезпечує повертання муфти в разі переміщення її вздовж вала, що полегшує введення в зачеплення зубців шестірні стартера та вінця маховика. Зовнішню (ведену) обойму 18 муфти виконано як одне ціле з шестірнею стартера. З внутрішнього боку ця обойма має чотири похилих пази, в яких розміщуються ролики 15, що постійно відтискаються штовхачами 16 із пружинами 19 у звужену частину пазів, заклинюючи таким чином обидві частини муфти. Ефект заклинювання підсилюється, коли обертається ведуча обойма, тобто в разі вмикання стартера.
Стартер умикається повертанням ключа вмикача запалювання праворуч до упора. При цьому невеликої сили струм від акумуляторної батареї спочатку піде в обмотку реле вмикання, намагнічуючи його осердя, яке притягує якірець, замикаючи контакти електричного кола стартера. Після цього також невеликої сили струм піде від акумуляторної батареї до затискача 2 тягового реле, далі - на вмикач запалювання та затискач 7, втягувальну обмотку 9 тягового реле й через затискач 5 - в обмотки стартера.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Стартер, звуковий сигнал і контрольно-вимірювальні прилади. Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів. Колективний договір.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок