Головна Головна -> Інше українською -> Технічні науки -> Продукція машинобудівної промисловості та її характеристика. Зношування інструменту при обробці різанням. Критерії зношування. Задача

Продукція машинобудівної промисловості та її характеристика. Зношування інструменту при обробці різанням. Критерії зношування. Задача

Назва:
Продукція машинобудівної промисловості та її характеристика. Зношування інструменту при обробці різанням. Критерії зношування. Задача
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,65 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Контрольна робота
на тему:
Продукція машинобудівної промисловості та її характеристика. Зношування інструменту при обробці різанням. Критерії зношування. Задача


Зміст
Продукція машинобудівної промисловості та її характеристика.
Зношування інструменту при обробці різанням. Критерії зношування.
3. Задача


Одна тонна стальної триби коштує 7 грн. Визначити вартість матеріалу, необхідного для виготовлення стальної колони внутрішнім діаметром 160 мм і висотою 3 м, яка навантажена силою 140 мм. Границя міцності сталі Sв=50 мПа, а коефіцієнт запасу міцності n=1,5. Густина сталі г= 7850 кг/м3, яких розмірів потрібно придбати трубу?
Задача 25.8
Відома кількість робочих місць дільниці механічного цеху (р) – 19, та кількість технологічних операцій, які виконуються на них протягом місяця (0) – 8.
Необхідно визначити тип виробництва.
Продукція машинобудівної промисловості.
Із давніх-давен людина прагнула полегшити свою працю. Так лопату замінила на плуг, а потім на трактор. Людина трудилася і зараз маємо поїзди, літаки, космічні кораблі, автомобілі, машини для шиття, прання тощо.
Машинобудування є важливою галуззю промисловості, яка визначає рівень і темпи розвитку всіх інших галузей промисловості, сільського господарства, транспорту і т.д.
Продукцію машинобудувальної промисловості називають виробами. Це різні машини, механізми, агрегати і окремі деталі. Детально називають виріб, виготовлений без застосування складальних операцій. Наприклад, вал, виготовлений прокатування.
Вузлом називають складову частину виробу, який одержують з’єднуванням деталей. Деталі у вузол з’єднують зварюванням, склеюванням, паянням і т.д.
З’єднуючи між собою деталі вузли одержують машину. Кожну машину створюють для виконання певного технологічного процесу, після якого одержують напів – або готову продукцію.
Машинами називають механізми або поєднання механізмів які здійснюють певні рухи, для перетворення одного виду енергії в інший або виконання певного технологічного процесу.
Залежно від основного призначення машини ділять на машини-двигуни та машини-виконавці.
Машини-двигуни призначені для перетворення одного виду енергії на інший (наприклад, парові турбіни, двигуни внутрішнього згорання, вітрові колеса).
За допомогою машин-виконавців відбувається зміна форми, розмірів, властивостей об’єкта. Ці машини ділять на транспортні, технологічні та кібернетичні.
Практичні машини призначені для перевезення або передавання вантажу з одного місця на інші, наприклад, транспортери, ліфти, крани, автомобілі і т.д.
Технологічні машини перетворюють сировину у напів- або готову продукцію. До технологічних машин належать прядильні ткацькі, деревообробні і т.д.
Кібернетичні машини модулюють деякі фізіологічні функції й органи людини.
Зношування інструменту при обробці різанням. Критерії зношування.
При різанні металів в результаті тертя стружки до передньої поверхні різця і задніх поверхонь, а також у вигляді мікроскопів (викрищування) ріжучої крайки.
Механізм зношування інструменту при різанні металів дуже складний. Ділиться на абразивний, адгезій ний (молекулярний) дифузійний).
Абразивне зкошування проходить в результаті царапання – зрізання мікроскопічних об’ємів матеріалу інструменту твердими структурними складовими оброблюваного матеріалу: велика абразивна дія проявляє також ливарна корка і окалина на заготовках.
Адгезійне зношування проходить в результаті дії значних сил молекулярного зчеплення (присипання, зварювання і матеріалами заготовки і інструменту, які викликають при повзанні відривання дрібних частин матеріалу інструменту.
Адгезійне зношування має локальний характер і викликає на малих ділянках контакту поверхонь інструменту з поверхнею заготовки і стружки в місцях підвищених пластичних деформацій і температур. Дифузійне зношування проходить в результаті взаємного розчинення оброблюваного матеріалу і матеріалу інструменту.
На зношування інструменту впливає ряд факторів: фізико-механічні властивості оброблюваного матеріалу і матеріалу інструменту, стань поверхонь і ріжучих крайок інструменту, рід і фізико-хімічні властивості охолодно-змазувальних рідин, режим різання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Продукція машинобудівної промисловості та її характеристика. Зношування інструменту при обробці різанням. Критерії зношування. Задача

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок