Головна Головна -> Інше українською -> Технічні науки -> Механізована зварка в захисних газах, колеса легкових і вантажних автомобілів

Механізована зварка в захисних газах, колеса легкових і вантажних автомобілів

Назва:
Механізована зварка в захисних газах, колеса легкових і вантажних автомобілів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,90 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Контрольна робота
Механізована зварка в захисних газах, колеса легкових і вантажних автомобілів
Механізована зварка в захисних газах
При механізованій зварці в захисних газах переміщення електродного дроту уздовж шва проводиться уручну, а подача її і захисного газу в зону горіння дуги механізована. Механізованою зваркою виконують стикові і кутові шви. Стикові шви можуть виконуватися вертикальним електродом при русі пальника на себе, зліва направо і справа наліво. Метал товщиною до 6—8 мм можна зварювати одностороннім швом без оброблення кромок, а до 120 мм — двостороннім швом з обробленням кромок.
При виконанні стикових з'єднань одношаровими швами, а також при накладенні першого, шару багатошарового шва пальник переміщають поворотно-поступальний по осі шва без поперечних коливань електроду. При накладенні подальших зварних шарів пальник переміщають по витягнутій спіралі. Останні зварні шари виконують при зигзагоподібному русі пальника «змійкою» або ж по витягнутій спіралі, але з великою амплітудою коливання. Під час зварки пальник не повинен затримуватися на одному місці, оскільки в осоружному випадку значно збільшується розмір зварювальної ванни, що викликає перегрів металу. Після заварки кратера і виключення зварювального струму для захисту металу зварювальної ванни від окислення необхідно потримати пальник над кратером, не припиняючи надходження захисного газу до повного затвердіння зварювальної ванни. Закінчувати процес зварки розтяганням дуги і відведенням пальника не рекомендується.
Зварку для виготовлення стикових з'єднань можна вести також з нахилом електроду як кутом вперед, так і назад, В першому випадку при нахилі електроду до 10—30° глибина провару дещо менше, шов ширше, зручно направляти дугу по обробленню шва, можна добитися істотного зменшення розбризкування, зварку можна, виконувати з більшими швидкостями, ніж вертикальним електродом. При зварці кутом назад рекомендується нахиляти пальник на 5—15°. В цьому випадку можна дещо збільшити глибину провару, але ширина шва зменшується. Для розширення шва зварку виконують з коливаннями електроду.
Кутові шви можуть виконуватися як похилим , так і вертикальним електродом в лодочку При зварці похилим електродом пальник нахиляється упоперек шва під кутом 30—45 до вертикалі , а Уздовж шва — на 5— 15°. Торець електроду направляють в кут з'єднання або зміщують від нього на відстань до 1 мм по горизонтальному листу. Би процесі зварки пальник переміщають поворотно-поступальний по осі шва без поперечних коливань. Бажано вести зварку на спуск з нахилом виробу на 6—10°. Це покращує формування шва, дозволяє підвищувати швидкість зварки і зменшувати розбризкування металу. Основною трудністю при виконаному русі пальника «змійкою» або ж по витягнутій спіралі, але з великою амплітудою коливання. Під час зварки пальник не повинен затримуватися на одному місці, оскільки в осоружному випадку значно збільшується розмір зварювальної ванни, що викликає перегрів металу. Після заварки кратера і виключення зварювального струму для захисту металу зварювальної ванни від окислення необхідно з потримати пальник над кратером, не припиняючи надходження захисного газу до повного затвердіння зварювальної ванни. Закінчувати процес зварки розтяганням дуги і відведенням пальника не рекомендується.
Зварку для виготовлення стикових з'єднань можна вести також з нахилом електроду як кутом вперед, так і назад, В першому випадку при нахилі електроду до 10—30° глибина провару дещо менше, шов ширше, зручно направляти дугу по обробленню шва, можна добитися істотного зменшення розбризкування, зварку можна, виконувати з більшими швидкостями, ніж вертикальним електродом. При зварці кутом назад рекомендується нахиляти пальник на 5—15°. В цьому випадку можна дещо збільшити глибину провару, але ширина шва зменшується, для розширення шва зварку виконують з коливаннями електроду.
Кутові шви можуть виконуватися як похилим, так і вертикальним електродом в лодочку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Механізована зварка в захисних газах, колеса легкових і вантажних автомобілів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок