Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень у художньому стилі. Вчинок

Твір твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень у художньому стилі. Вчинок

Назва:
Твір твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень у художньому стилі. Вчинок
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,85 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень у художньому стилі. Вчинок
Останнім часом я помітила, що мої однокласники мало звертають увагу на добрі чи погані вчинки наших однолітків. Та стався один випадок, який змусив і мене, і моїх ровесників замислитися над тим, що сталося.
Я відвідую заняття школи карате. Стало відомо, що Ігор П. із нашої групи дуже сильно вдарив дівчинку-однокласницю. Ми знали, що за Ігорем давно закріпилася слава першого бешкетника в школі. Але щоб ось так... Тренер довго розмовляв із батьками Ігоря й дівчинки, а потім було прийняте рішення.
На одне з тренувань прийшли батьки обох сторін. Ми вишикувалися в дві шеренги. Ігор роздягнувся до пояса й пройшов через наш стрій, а ми, доторкаючись до нього своїми поясами, висловлювали своє обурення. Ігор плакав. Йому не було боляче, він плакав від сорому за свій вчинок. Далі він підійшов і вибачився перед усіма: перед дівчинкою, її батьками, своїми батьками, перед тренером, і перед кожним із нас. Я думаю, що це буде йому уроком на все життя. Ігор після цього дуже змінився, навіть сам став зупиняти бешкетників, які негідно поводили себе в школі.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень у художньому стилі. Вчинок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок