Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі. Проблеми, повПроблеми, пов’язані з конфліктами

Твір Твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі. Проблеми, повПроблеми, пов’язані з конфліктами

Назва:
Твір Твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі. Проблеми, повПроблеми, пов’язані з конфліктами
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,31 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.1

Скачати цю роботу безкоштовно
Твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі. Проблеми, пов'язані з конфліктами
Відколи існує людство — були конфлікти, були війни. Причини кожного випадку начебто називають різні, але легко переконатися в тому, що насправді причина одна й та ж — неповага до інших людей, бажання панувати й підкоряти собі, утверджуючи свою зверхність. Мені невідомий жодний факт конфлікту, який стався через якесь непорозуміння.
Бувають звичайні війни як прояв державної політики, коли з обох сторін гинуть люди. А скільки «війн» відбувається в житті кожної людини, породжених грубістю, зневагою, приниженням. Такі «війни» ми називаємо побутовими конфліктами. Добре, що в деяких школах дітей навчають розв'язувати конфлікти ненасильницьким способом, а шляхом розмов, бажанням порозумітися, одним словом, — шляхом переговорів. А як же бути тим, кого в школі цьому не навчають? Та ще інколи й самі вчителі бувають стороною конфлікту? На моє глибоке переконання, про вирішення конфліктів треба писати всюди: в Інтернеті, в молодіжних газетах чи журналах, розвішувати плакати, кидати в поштові скриньки листівки на зразок реклами. А всіх без винятку вчителів треба навчити конфліктології. Бо конфлікт, в основі якого — жорстокість і небажання розуміти інших, врешті може обидві сторони зробити такими ж жорстокими й несправедливими стосовно інших людей. Річ у тім, що часто скривджена людина жадає помсти, а це штовхає до нових і нових конфліктів. Такі виснажливі моральні «війни» просто спустошують людину й роблять її черствою та байдужою до довколишніх.
У конфліктах не буває переможців, програють обидві сторони, якою б не була причина конфлікту. Наприклад, на додаток до того, що було сказано вище, треба було б над входом до школи повісити плакат: «Моя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини». Може, після цього конфліктів би стало менше, зокрема в школах.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Інше на тему: Твір Твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі. Проблеми, повПроблеми, пов’язані з конфліктами

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок