Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> інша робота: Твір Один момент істинного життя (за новелою В. Винниченка «Момент»)

Загрузка...

Твір Один момент істинного життя (за новелою В. Винниченка «Момент») / сторінка 2

Назва:
Твір Один момент істинного життя (за новелою В. Винниченка «Момент»)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,46 KB
Завантажень:
195
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.8


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Ці люди й гадки не мають, що десь щойно закінчився прекрасний концерт і в серцях кількох десятків людей все ще звучать прекрасні пісні. І ти, зі свого боку, знаєш, що це єднання твоєї душі з музикою більше ніколи не повториться. Залишиться тільки відбиток-імпрешн у пам'яті, який зігріватиме тебе все життя.
Завдяки цій імпресіоністичній неповторності моменту неприродний, невідповідний вигляд та поведінка панночки, навіть на тлі смертельної небезпеки, здаються імовірніше театральним дійством, грою. Але під цією грою ховаються справжні почуття, страхи, справжній характер та життєві принципи. Так неначе з іншого світу приходить у життя Вічна Жіночність. Так об'єктивна реальність поступається місцем суб'єктивній. І вище од цього ідеалу, вище од цієї дивної жінки герой не бачить нічого. Чи кине він її, якщо вона відстане, якщо вона потрапить під кулю? Думаю, що ні, як би вона не благала його продовжувати шлях до свободи без неї. Панна, така тендітна, така непристосована, така чужа в цьому пейзажі, підкорює волю героя-оповідача своєю красою, таємничістю та глибиною.
«Берег очарованный и очарованная даль» ввижаються Олександрові Блоку за вуаллю Прекрасної незнайомки. Чи не до того самого зачарованого берега вирушають герої новели «Момент»? Вони перетинають кордон, переживають «щастя крові, мозку, нервів, кісток ... найвище щастя народження не зі сліпими, а з одвертими, видющими очима душ».
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Твір Один момент істинного життя (за новелою В. Винниченка «Момент»)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок