Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Чого можна навчитися у Пеппі? («Пеппі Довгапанчоха» Астрід Ліндгрен)

Твір Чого можна навчитися у Пеппі? («Пеппі Довгапанчоха» Астрід Ліндгрен)

Назва:
Твір Чого можна навчитися у Пеппі? («Пеппі Довгапанчоха» Астрід Ліндгрен)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
0,96 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Чого можна навчитися у Пеппі?
(«Пеппі Довгапанчоха» Астрід Ліндгрен)
Пеппі Довгапанчоха — дивовижна дівчинка. їй дев'ять років. Вона живе на околиці маленького містечка у віллі Хованка. Живе вона там сама-самісінька. Немає в неї ні мами, ні тата. І ця дівчинка вміє сама з усім справитися. Вона грається коли хоче, спить коли хоче, дбає про своїх мавпочку та коня. Томмі й Аніка завжди приходять до Пеппі в гості, бо дівчинка ніколи не сумує, вміє розвеселити себе та інших. Вона побувала разом із татом у різних країнах і вміє розповідати цікаві історії. Ще вона дарує своїм друзям подарунки та вміє бути пошуковцем. І стара бляшана банка, і іржава шпулька, і олівець перетворюються на якісь незвичайні речі, бо Пеппі вміє з усього зробити веселощі. Пеппі не переживає, що в неї різні панчохи. А ще вона рада, що в неї величезні черевики, бо можна вільно ворушити пальцями. З цією дівчинкою весело навіть тоді, коли вона спить: кладе ноги на подушку, а голову ховає під ковдру.
Може здатися, що Пеппі не казкова героїня, а звичайна дівчинка- бешкетниця, розбійниця. Але вона все ж таки казкова. Вона має величезну силу. Пеппі сама справилася з хлопцями, які її ображали, вона легко підіймає коня. Ще вона дуже добра й не дозволяє, щоб чоловік бив тварину. Пеппі бешкетна, але розумна й добра. Вона може бути справжнім другом.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Чого можна навчитися у Пеппі? («Пеппі Довгапанчоха» Астрід Ліндгрен)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок