Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Народний одяг — витвір мистецтва

Твір Народний одяг — витвір мистецтва

Назва:
Твір Народний одяг — витвір мистецтва
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,07 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Народний одяг — витвір мистецтва
Національний одяг — це мистецтво, що тісно пов'язане з побутом народу, його звичаями, традиціями. Наш народ зберіг національний одяг як символ, його він проніс через усі віковічні страждання й лихоліття. Національний одяг, мова, віра та звичаї — усе це надійний захист від занепаду духовності.
Національне українське вбрання сягає сивої давнини часів Київської Русі. Будь-яка деталь вбрання пов'язана з вишивками, мереживом. Усе це свідчить про художній смак наших жінок, їхню майстерність, що передається від покоління до покоління. Багатство національного одягу виявляється в розмаїтті кольорів та в мистецьких формах. Низки червоного намиста й кілька барвистих стрічок завершують прекрасний одяг українських дівчат.
Своєрідним жіночим оберегом в Україні завжди був віночок, що виплітався з різного зілля від весни до осені. Усього в українському віночку має бути 20 квіток, і кожна з них є цілителем і оберегом. У національному одязі — перевага білого кольору, спокійні барви прикрас та відсутність зайвої оздоби, збережене почуття міри.
Найскладніше та найяскравіше народне вбрання гуцулів. Кептарі, короткі свитки-гуні, що їх носять наопашки, створюють неповторний образ. Тут же і яскраві кольорові тканини та високомистецькі речі. Гуцули на Закарпатті ще добре зберегли культурну традицію свого народу на відміну інших регіонів України. Та все ж таки з плином часу, мені здається, Україна буде відроджувати народні традиції в сучасному вигляді.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Народний одяг — витвір мистецтва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок