Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір У фольклорному садку

Твір У фольклорному садку

Назва:
Твір У фольклорному садку
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,21 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
У фольклорному садку
Мені було дуже цікаво вивчати перший розділ нашого підручника. Разом із Сашком, Софійкою та Мудрим Папугою ми мандрували по чарівному Саду Зарубіжної Літератури. Спочатку ми потрапили в куточок «Перлини народної мудрості». Чого тут тільки не було! І прислів'я, і приказки, і забавки, і дражнилки. Мудрий Папуга пояснював, що фольклор у перекладі з англійської означає «народна мудрість». Ми із Софійкою думали, що всі люди зібралися колись разом і склали пісню, казку, легенду. А Мудрий Папуга пояснив, що це не так. Люди переказували один одному те, що сподобалося. Хтось додавав щось нове від себе. Так і виходило, що перекази ставали народними.
У своєму зошиті (точніше, на форзаці) я теж створюю Сад Улюблених творів. Тут уже посаджене дерево Прислів'я. На гілочках його написані прислів'я, а на стовбурі найголовніший вислів: «Усе велике починається з малого». Далі в мене росте охайний кущик Приказка. Я його підстригаю. Бо приказка — це скорочений вислів.
На уроках літератури мені дуже сподобалося вигадувати різні історії, складати казки, перекладати приказки з англійської на українську мову. Особливо мені сподобалося вигадувати казки. Я хочу вирости і, як брати Грімм, також збирати й записувати казки, які знають люди. А ще більше мені хочеться писати казки, як це робили Пушкін, Андерсен, Шарль Перро. Тому найбільше дерево в моєму садку — це дерево Казка.
Казок я знаю дуже багато. Тому я посаджу ще одне маленьке дерево — Власна казка. Я буду рости, і разом зі мною буде рости моє дерево. Чим більше казок я напишу, тим більшим воно виросте.
Мудрий Папуга правий у тому, що народна мудрість — це справжні скарби, коштовності народів світу. І я дякую усім, хто показав мені цей красивий Фольклорний Сад.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір У фольклорному садку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок