Головна Головна -> Інше українською -> Твори -> Твір Потреби сучасної молоді

Твір Потреби сучасної молоді

Назва:
Твір Потреби сучасної молоді
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,26 KB
Завантажень:
312
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Потреби сучасної молоді
Доля будь-якої країни залежить від людей, що живуть на її землі. Зараз Україна знаходиться на переломному етапі своєї історії, який характеризується різноманітними протиріччями. І важко, дуже важко визначитися: що зробити, як діяти, ким бути?
Нам здається, що одна з основних проблем сучасної молоді, яка прагне знайти своє «Я», усе зробити для того, щоб прожити життя по-справжньому. Щоб реалізуватись у глобальному, інформованому й суперечливому світі, треба поставити перед собою чітку мету, осмислити шляхи її реалізації.
З чого починати?
Народна мудрість говорить: кожен за своє життя має здійснити три основні справи: збудувати дім, посадити дерево, виховати дитину. Скільки років стоятиме дім, які плоди принесе дерево, яка віддача суспільству буде від вихованої дитини, залежить від нас.
Це філософія людського буття.
А втім, усі три справи (збудувати дім, посадити дерево, виховати дитину) можна сприймати як символи.
Наша держава — то велика споруда, вона потребує підтримки, господарського ставлення до неї. Дерево символізує собою генетичну пам'ять, родовід. Якщо цього не буде, то й держава не визначатиметься могутністю. Дитина — кожен із нас, бо всі ми — діти природи. Від нашої свідомості, добропорядності залежить життя землі. Ми створюємо духовну культуру, без якої теж не існуватиме жодна країна.
Відповідно, від нас, молодих, залежить, ким ми стверджуватимемо себе у цьому світі, що залишаємо нащадкам. Думаю, що кожен юнак і кожна юнка епіграфом до свого життя можуть взяти такі красномовні рядки.
Треба жить, щоб в землю врізать
Слід глибокий і помітний,
Щоб твоя зосталась справа,
Як той дуб тисячолітній.
Молодість проходить швидко, і не треба залишати якихось справ на завтра. І при цьому пам'ятати, що життя для людей — це найсвятіше з того, що ми маємо на землі.
Хотілось би, щоб молоде покоління відкривало собори своїх душ, черпало з них енергію для творення нової України.
Ми вже вдихнули повітря волі й незалежності, звільнилися від комплексу «молодшої сестри». Тепер можемо жити за своїми планами, осмислювати самостійно напрямки перспективного розвитку, діяти за новими технологіями, які вимагають глибоких осмислених знань.
Зараз молодь захопилася підприємництвом. Це добре. Та чому так багато розчарувань на цій стезі життя? Відповідь одна: відсутні необхідні знання. Є серед молоді ті, хто стоїть осторонь вищої освіти. Вони мають вузьке переконання: навчишся рахувати — матимеш гроші. Однак такі погляди не сприяють самоутвердженню, самовираженню. Тільки грамотна людина може планувати на перспективу.
Кожна справа має бути чесною і законною.
Адже збагачуючись нечесним шляхом, людина завдає шкоди не лише тим, хто поруч, а перш за все собі, калічачи свою душу. Таке бачення може наблизити до межі, яку важко переступити, — до злочину.
Щоб цього не трапилося, слід дотримуватися моральних і юри-дичних законів.
І ще одна проблема. Сьогодні перед молоддю стоїть складне завдання: уберегтися від розтління своєї душі. Причина таких настроїв очевидна: ми потрапили під прес негативних людських пристрастей, насилля й сурогатної культури.
Треба бути сильною і вольовою людиною, щоб подолати цей тиск і залишитися чистим і чесним до кінця.
А можна дотримуватися й інших позицій: людина народжується, щоб померти.
Той, хто обирає другий шлях, викликає співчуття. Він, мабуть, ніколи не замислювався над проблемою сутності людського буття.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Твір Потреби сучасної молоді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок